Da Vinci's Mystery

Da Vinci's Mystery


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Da Vinci's Mystery za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: November 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 95,69%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Skvelý automat Da Vinci's Mystery

Ako už asi z názvu online automatu Da Vinci's Mystery tušíte, táto hra od Red Tiger si pripomína život a časy slávneho muža renesančného obdobia Leonarda da Vinciho. Vychutnajte si tento skvelý automatu venovaný tvorivému géniovi, ktorý po sebe zanechal svetu veľké dedičstvo.

Da Vinci's Mystery je 5-valcový online výherný automat s 3 riadkami a 9 fixne danými výhernými líniami. Výherné kombinácie sú na rozdiel od väčšiny automatov platné kdekoľvek na jednej z deviatich línii. Neplatí teda, že by museli začínať na krajnom valci. Hra je zasadená do akejsi knižnice, pôsobí elegantne, valce sú zaliate zlatom. Symboly tvoria klasické kartové znaky A, K, Q, J, 10, ktoré dopĺňajú symboly charakterizujúce da Vinciho – obraz Mony Lisy a jeho vynálezy. Ide napríklad aj o leteckú skrutku, ktorá ja považovaná za prvý koncept vrtuľníka. Symbolom s najvyššou hodnotou v hre je ako inak obraz Mony Lisy. Za tento symbol môžete získať 36, 135 a 450-násobok stávky.

Freespiny, násobitele výhier a progresívne Jackpoty

Online hrací automat Da Vinci's Mystery obsahuje jednu skvelú bonusovú vlastnosť, vďaka ktorej má hra potrebné grády. Ide o Scatter symbol - Da Vinciho spiny. V prípade, že symbol Da Vinciho spinov vytočíte kdekoľvek na valcoch minimálne 3x, získate 10 freespinov. Ak by ste ich vytočili 4 alebo dokonca 5, na konto vám pristane 20 resp. 30 freesinov. Počas hry s voľnými pretočeniami vstupujú do hry aj násobitele výhier. Násobiteľom výhier disponuje každý symbol a ich hodnoty sú vyobrazené nad valcami. Pokiaľ vytočíte napríklad výhernú kombináciu zloženú zo 4 symbolov A, násobiteľ tohto symbolu sa zvýši o x4. Takýmto spôsobom sa môžete veľmi rýchlo vyšplhať na poriadne vysokú hodnotu, pretože v tomto prípade nie sú stanovené žiadne limity. A aby sme nezabudli podotknúť, symboly výhernej kombinácie z valcov automaticky zmiznú a na ich miesta sú dosadené symboly nad nimi. Zvyšuje sa tým šanca na zisk ďalších výherných kombinácii, a samozrejme aj nárast násobiteľov výhier. Maximálne sa dá na tomto automate vyťažiť až 5 000-násobok stávky.

Rovnako ako Dice Dice Dice či Grand Wheel, aj online slot Da Vinci's Mystery disponuje progresívnymi Jackpotmi. Hodnoty Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop – vidíte v ľavej časti obrazovky. Aby ste lukratívny Jackpot získali, musí sa na valcoch objaviť 3-krát jeho symbol.

Zahrajte si výherné automaty na Nike.sk

Na to, aby ste si mohli vychutnať tento vzrušujúci online slot, nemusíte byť milovníkmi umenia. Da Vinci's Mystery vás bude baviť celé hodiny. Vďaka Da Vinciho spinom, násobiteľom výhier a miznúcim symbolom z výherných kombinácii je hra viac než atraktívna. Vyskúšajte šťastie v slovenskom kasíne Nike.sk a vzdajte hold slávnemu géniovi. Hru si môžete zahrať aj úplne zadarmo a aj na mobilnom zariadení.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger