Grand Wheel

Grand Wheel


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Grand Wheel za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania: Február 2017
Valce: 3 valce, 1 riadok
Výherné línie: 1
Výhernosť (RTP): 96,2%
Volatilita: Nižšia stredná (2/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Multiplikátory stávok, bonusová hra – kolesový bonus, progresívny Jackpot, automatická hra, turbo režim

Zaujímavá myšlienka od Red Tiger

Jedna jediná výherná línia na hracom automate. Povedali by ste si, to je čo za šialený nápad! Čo myslíte, zaujal by vás takýto slot? Ťažká otázka, pravda? Nuž, my sme na takýto výherný automat v ponuke na niké.sk narazili. Volá sa Grand Wheel a pokúsime sa vám ho čo najlepšie priblížiť.

Jednoduchší automat už snáď nemôže byť

Hrací automat Grand Wheel, ktorý je naozaj špecifický, vymysleli v Red Tiger. Skomponovali ho do 3 valcov a už spomínaného jedného riadku, ktorý je zároveň výhernou líniou. Keďže ide o jednoduchú retro mašinku, na valcoch sa objavujú typické symboly starých automatov – čerešňa, citrón, pomaranč, hrozno, zvonček a červená sedmička. Kombinácie sú výherné vtedy, ak začínajú na prvom valci vľavo a postupne pokračujú smerom doprava na druhý a tretí valec. Najvyššiu hodnotu má ako zvyčajne sedmička. Za tri sedmičky získate 88-násobok stávky, za tri zvončeky 38-násobok, za tri hrozná 18-násobok, za tri pomaranče 8-násobok, za citróny 5-násobok, no a nakoniec za tri čerešne 3-násobok stávky.

Maximálna možná výhra = 1000-násobok stávky

Na tomto mieste by sme začali opisovať bonusové vybavenie automatu. Na Grand Wheel nenájdete žiadne Wild či Scatter symboly, žiadne voľné pretočenia alebo expandujúce valce. Zľakli ste? Nemusíte sa báť, automat má v sebe zabudované niečo, čo určite oceníte. Ide o násobitele stávok, ktorých hodnoty sú fantastické a razom sa z hry stane zábavná jazda plná výhier.

K impozantným násobiteľom stávok sa dostanete cez bonusové koleso. Na všetkých troch valcoch sa točí jeho symbol. V prípade, že sa vám podarí vytočiť jeden alebo dva tieto symboly, automaticky sa roztočia. Sú na nich rôzne multiplikátory, maximálna hodnota x38. Pokiaľ by ste vytočili dva, hodnoty oboch sa sčítajú. Ak by sa vám podarili vytočiť všetky tri symboly Kolesové bonusu, do hry vstúpi obrovské kolesoGrand Wheel. Na ňom je možné získať až neuveriteľný 1000-násobok stávky. A to je už krásne číslo!

Progresívne Jackpoty aj na Grand Wheel

Možno si poviete že na online hru dnešnej doby je to stále málo, i keď sa jedná o retro. Ak hrávate Red Tiger hracie automaty, veľmi dobre viete, že väčšina z nich (ako napríklad Vicky Ventura či Golden Temple) disponuje hrou o dva progresívne Jackpoty. Ide o denný Daily Drop a celkový Mega Drop. Tie sú našťastie aj súčasťou slotu Grand Wheel. A to je asi odpoveď na otázku, prečo si určite zahrať Grand Wheel.

Vyskúšajte si automat Grand Wheel zadarmo, pre zábavu

Na prvý pohľad úplne obyčajný jednoduchý retro automat s jedinou výhernou líniou. No vyhrať až 1000-násobok stávky a zároveň hrať aj o progresívne jackpoty môže byť stále veľký lákadlom pre mnohých hráčov. Trúfate si? Zoznámte sa online výherným automatom Grand Wheel v online kasíne Niké, alebo si ho vyskúšajte len tak pre zábavu, môžete tak urobiť aj zadarmo bez registrácie. Veľa šťastia pri hre!

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger