Fruit Snap

Fruit Snap


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Fruit Snap za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Október 2019
Valce: 8 valcov, 8 riadkov
Výherné línie: Klastre
Výhernosť (RTP): 95,76%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, dvojité symboly, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Jedinečné a okázalé dobrodružstvo! Úvod našej recenzie sa nebojíme začať ani takýmto slovami, pretože s online automatom Fruit Snap sme si v kasíne od Niké užili mnoho vzrušenia, napätia a predovšetkým nekončiacu zábavu. Tento moderný slot od spoločnosti Red Tiger si nás získal po všetkých stránkach. A my vám teraz ponúkame jeho krátky opis.

Výherné klastre

Fruit Snap je už na prvý pohľad netypický a najmä moderný online výherný automat. Svedčí o tom aj jeho skladba. V hre sa nachádza až 8 valcov a 8 riadkov. Pokiaľ ste sa už s takýmto typom automatu stretli, tak viete, že na ňom nie sú klasické výherné línie a výherné kombinácie, ale tzv. klastre (zhluky alebo strapce). Na to, aby ste získali výhernú kombináciu, musíte vytočiť minimálne 5 rovnakých symbolov najmenej na dvoch valcoch vedľa seba. Jednotlivé symboly môžu susediť vľavo, vpravo, zhora, či zdola. Jednotlivé valce sa však netočia, ale symboly na nich na seba kaskádovito padajú. Ak sa vám zobrazí výherný klaster, symboly z neho zmiznú a na ich miesto spadnú tie, ktoré boli nad nimi. Takýmto spôsobom môže získať niekoľko výherných klastrov v rade.

Naplňte merače

Každý výherný klaster sa zapisuje do určených koloniek – tzv. merače. Tie vidíte nad valcami. Každý symbol má svoj merač. V ľavej časti sú ovocné symboly, ktoré majú nižšie hodnoty – čerešňa, jahoda, citrón, jablko a melón. V pravej časti sú neovocné symboly, ktoré majú vyššie hodnoty – kocka, hviezda, zvonec, diamant a sedmička. A teraz to najdôležitejšie. Vždy, keď je merač naplnený, dochádza k 2 javom:

  • Ovocné symboly – po naplnení merača daný ovocný symbol z automatu zmizne a na ich miesto spadnú iné symboly.
  • Neovocné symboly – po naplnení merača sa daný symbol zmení na dvojitý, čo automaticky znamená, že jeho výherná hodnota sa zdvojnásobí.

Tu však treba poznamenať, že merače sa vynulujú vtedy, ak sa na slote nezobrazí ďalší výherný klaster. Musíte začať odznova. To ale neplatí vo freespinovej hre, ktorú si teraz vysvetlíme.

Ako získať freespiny?

Ďalšou bonusovou funkciou hracieho automatu Fruit Snap je čapica žolíka, ktorej symbol je vyobrazený v strede medzi meračmi symbolov. Pomocou nej môžete získať 10 freespinov a možno ju v istom zmysle označiť aj ako Scatter symbol. Aby ste získali freespiny, musíte na žolíkovej čiapke vyplniť všetky 3 dieliky. A ako na to? Vždy keď sa na valcoch objaví čapica žolíka a zároveň aj výherný klaster, vyplní sa prvý dielik. V ďalšom spine sa musí zopakovať rovnaká situácia a tak isto aj v treťom spine v rade. Čiapka žolíka je tým pádom vyplnená a vy sa presuniete do bonusovej hry s 10 freespinami. V nej sa žiadne merače už neanulujú a vy sa tak ľahšie a rýchlejšie môžete dopracovať k tomu, že na valcoch sa budú objavovať už len hodnotnejšie neovocné symboly, ktoré budú navyše dvojité. Počas freespinovej hry je možné získať opätovne ďalších 5 voľných pretočení. Čiapka žolíka dokáže kedykoľvek počas hry vstúpiť do hry tým, že vyberie jeden alebo viac symbolov a doplní ich do príslušných meračov.

Progresívne Jackpoty iba rastú

Bonusovú výbavu automatu Fruit Snap ukončíme obľúbenými progresívnymi Jackpotmi. Majú ich viaceré automaty od Red Tiger, možno aj väčšina. Čím viac hráčov je aktívnych na slotoch s progresívnymi jackpotmi, tým rýchlejšie rastú. Aktuálne hodnoty Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop – vidíte v ľavej časti obrazovky. Aby ste tučný Jackpot získali, musí sa na valcoch objaviť 3-krát jeho symbol.

Ohromujúca zábava na Niké.sk

Jedinečné a okázalé dobrodružstvo! Teraz už chápete tieto slová v úvode našej recenzie? Na online automate Fruit Snap sme zažili kopec zábavy. Napätie rástlo pred každým jedným spinom, a to najmä vtedy, keď merače symbolov boli takmer úplne naplnené. Alebo vtedy, ak sa na valcoch objavovali dvojité symboly. A vzrušenie počas freespinovej hry sa nám len ťažko opisuje. Musíte to skrátka zažiť. Online výherný automat Fruit Snap si môžete zahrať, dokonca na skúšku aj v demo verzii, v slovenskom kasíne na Niké.sk.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger