The Greatest Train Robbery

The Greatest Train Robbery


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat The Greatest Train Robbery za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Jún 2019
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,01%
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívny Jackpot, automatická hra, turbo režim

Vlaková lúpež už aj na automate

Pravá nefalšovaná vlaková lúpež na americkom Divokom západe. Presne taká, ako ju poznáme z rôznych filmov či počítačových hier. Pridajte sa k nepolapiteľným banditom na hracom automate The Greatest Train Robbery a pokúste sa vylúpiť idúci vlak naložený peniazmi, zlatom a drahými šperkami. Slot je plný akčnosti, dobrodružstva, adrenalínu a v neposlednom rade vysokých výhier.

Výherný automat The Greatest Train Robbery od spoločnosti Red Tiger nájdete v bohatej ponuke kasínových hier na niké.sk. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Pokiaľ ste už nejaký automat od Red Tiger skúsili, veľmi dobre viete, že autori si potrpia na prepracovanom dizajne, 3D animáciách, či zvukovej stope. A automat The Greatest Train Robbery nie je žiadnou výnimkou. Dokonalý grafický vizuál a hudba vás okamžite vtiahnu do hrania. A je to len a len dobre.

Traja banditi vedia ako na to

Okrem atraktívneho prostredia nájdete na slote aj niekoľko zaujímavých špeciálnych prvkov, vďaka ktorým hra nebude len o zábave, ale aj výhrach. Jednotlivé valce znázorňujú koľajnice, na ktorých sa točia rôzne symboly ako zlaté tehličky (symbol najvyššej hodnoty), strieborné mince, drahokamy a vrece šperkov. Počas točenia valcami môžu do hry kedykoľvek vstúpiť traja banditi a hodiť na valce dynamit, čím aktivujú jeden, dva alebo všetky tri špeciálne funkcie.

  • Opätovné točenie – po výbuchu dynamitu dôjde k výhernému opätovanému točeniu na dvoch alebo viacerých valcoch.
  • Klonované divoké symboly – po výbuchu dynamitu sa na automate objaví expandujúci Wild symbol v podobe požiaru, ktorý sa po valcoch a riadkoch šíri náhodne rôznymi smermi.
  • Záhadné symboly - po výbuchu dynamitu sa po valcoch pohybujú rôznymi smermi dymové symboly. Akonáhle dym zmizne, na automate sa objaví jeden druh symbolu garantujúci výhru.

Okrem týchto troch skvostných bonusových efektov sa na prvom, treťom a piatom valci točí aj Scatter symbol v podobe trezora s pokladom. Pokiaľ ho teda vytočíte na všetkých troch spomínaných valcoch, aktivujete bonusovú hru s freespinami. Ich počet je náhodný a určujú ho banditi. Nám sa raz podarilo vytočiť až 30 freespinov. Počas voľných pretočení do hry znova vstupujú banditi a môžu aktivovať špeciálne javy. Akonáhle sa niektorý z nich ukáže, v hre zostáva až do konca točení zdarma.

Hráte aj o Jackpoty

S online slotom The Greatest Train Robbery hráte aj o luxusné progresívne Jackpoty s neobmedzenou maximálnou výškou. Stačí len točiť valcami a držať si palce, aby ste symbol Jackpotu vytočili minimálne 3-krát. Jackpoty sú zdielané, takže ich výška rýchlo narastá nielen hraním tejto hry, ale aj ďalších ako Golden Temple, Spin Town či ovocný automat Tiki Fruits. Aktuálnu hodnotu Jackpotov - denný Daily Drop a progresívny Mega Drop vidíte v ľavej časti od valcov.

Hrať automat The Greatest Train Robbery sa dá aj zadarmo

Naozaj skvelé hranie sme zažili s týmto slotom od Red Tiger. Ak máte radi na slotoch dobrodružné a akčné scénky doplnené o zaujímavé bonusové funkcie, vyskúšajte si online hrací automat The Greatest Train Robbery zadarmo, bez registrácie. My vám ho vrelo odporúčame.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger