Bounty Raid

Bounty Raid


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Bounty Raid za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty, divoký západ
Dátum vydania: Jún 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95,71%
Volatilita: Stredná 3/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symboly, násobitele výhier, re-spiny, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Výprava na valcoch automatu, smer divoký západ

Online výherný automat Bounty Raid vás zavedie do drsného prostredia Divokého západu. Vysadnite na koňa, pridajte sa k šerifovi a nekompromisnej lovkyni odmien a pomôžte im pochytať všetkých banditov. Tučné odmeny vás určite neminú. Tému súboja drsných banditov na jednej strane, a ochrancov zákona na strane druhej sme už videli rozpracovanú viac krát. Spomeňte si na automaty ako Claws vs Paws (Playson), The True Sheriff (Betsoft), či Reel Sheriff od Synotu.

Dobrodružný automat Bounty Raid je dielom Red Tiger. Rovnako ako u mnohých slotov tejto spoločnosti je jeho vizuálne a animačné prevedenie na vysokej úrovni. Grafika a zvukové efekty dodávajú hráčom pocit jazdy na cválajúcom koni počas prenasledovania ozbrojených banditov.

Online automat Bounty Raid sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixne daných výherných línií. Symboly tvoria rôzne prvky charakterizujúce svet Divokého západu a hráčom zároveň prinášajú vyššie odmeny - kovbojské čižmy, klobúk s lanom, sedlo na koňa, pištole a truhlica so zlatými mincami. Tieto symboly dopĺňajú klasické kartové znaky s nižšími hodnotami.

Vytočte na automate Bounty Raid symboly banditov

Oveľa vyššie odmeny získate so symbolmi 5 nebezpečných banditov, ktorých treba pochytať. Každý bandita nesie so sebou iné číslo. Toto číslo je v podstate násobiteľom stávky.

  • Bandita so zaťatými päsťami = do 3-násobku stávky
  • Bandita s palicou = do 10-násobku stávky
  • Bandita s pištoľou = do 20-násobku stávky
  • Bandita s nožmi = do 35-násobku stávky
  • Bandita so šedivou bradou = do 50-násobku stávky

Na vysoké výhry vám pomôžu dva bonusové symboly

Symboly piatich banditov sú na automate Bounty Raid sami o sebe bez akýchkoľvek výhier. Aby ste vďaka nim získali skvelé odmeny, do hry musí vstúpiť buď šerif, alebo atraktívna lovkyňa odmien. V oboch prípadoch ide o veľmi dôležitý bonusový Scatter symbol:

  • Symbol Šerif: točí sa na všetkých valcoch okrem stredného. Pochytá všetkých zobrazených banditov na valcoch, čoho dôsledkom je vaša výhra (súčet odmien za banditov).
  • Symbol Lovkyňa odmien: točí sa iba na strednom treťom valci vo veľkosti 1x2. Akonáhle sa na ňom objaví, uzamkne všetkých zobrazených banditov a spustí funkciu re-spin. Počas re-spinov sa na valcoch môžu objaviť ďalší banditi a zlaté mince. Zlata minca zvyšuje násobitele stávok zobrazených pod jednotlivými banditmi. Bonusová hra s re-spinami končí vtedy, keď sa na valcoch už neobjaví žiadny nový bandita alebo nová zlatá minca. V takom prípade sa sčítajú všetky nadobudnuté násobitele stávok a výhra sa vyplatí.

Prostredníctvom hracieho automatu Bounty Raid môžete získať aj jeden z dvoch progresívnych Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop. Ich aktuálne sumy vidíte v ľavej časti obrazovky. Mega Drop rastie dlhšiu dobu, nemá určený strop a vyhrať ho možno kedykoľvek. V čase písania tejto recenzie sa jeho hodnota v kasíne Niké pohybovala v 6-cifernej sume a do 7-miestnej hodnoty chýbalo veľmi málo. Daily Drop je výrazne nižší Jackpot, no získa ho vždy jeden náhodný hráč každý deň.

Výherný automat Bounty Raid nájdete v kasíne Niké.sk

Bounty Raid je ideálny pre všetkých fanúšikov kvalitných moderných online automatov s dobrodružnou tematikou divokého západu. Napriek tomu, že bonusových funkcií tu nie je veľa, Scatter symboly v podobe šerifa a odvážnej lovkine odmien vám prinesú štedré odmeny. Všetci piati banditi sa radi a najmä často ukazujú na valcoch, čiže pochytať ich a získať odmeny nebude až taký problém. Pokiaľ vás tento online slot zaujal, zahrať si môžete v online kasíne na Niké.sk, cez počitač, tablet i smartphone.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger