Reactor

Reactor


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Reactor za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty, Futuristické automaty
Dátum vydania: September 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,17%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symboly, Mega Wild symboly, násobitele výhier, re-spiny, obojsmerné výherné kombinácie, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Futuristi si prídu na svoje

Red Tiger, popredný dodávateľ softvéru pre online kasína, servíruje jeden zaujímavejší hrací automat za druhým. Takmer každý z nich nejakým spôsobom vyniká a hráčom ponúka jedinečný zážitok z hry. Rôznorodé a neraz aj nové bonusové funkcie, skvostné grafické prevedenie či vynikajúco zvládnuté 3D animácie očarili hráčov po celom svete. Aj online slot Reactor, ktorý nechýba v ponuke slovenského kasína Niké.sk, môžeme zaradiť do kategórie kvalitne spracovaných automatov.

Autori pri online hracom automate Reactor stavili na zaujímavú tému. Dej sa totiž odohráva vo futuristickom prostredí. Je ťažko presne určiť, či ide o priestor reaktora z akejsi jadrovej elektrárne alebo vesmírnej lode. Tak či onak, nudiť sa s ním nebudete, pretože disponuje mnohými atraktívnymi špeciálnymi funkciami s elektrizujúcim nábojom. Je možné, že zo začiatku sa vám budú tak trochu pliesť, no postupom času si všetky rýchlo osvojíte. Online automat Reactor sa zdal aj nám na prvý pohľad komplikovaný, no v skutočnosti to tak nie je.

Elektrizujúca bonusová ponuka

Výherný automat Reactor tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línií, na ktorých výherné kombinácie platia v oboch smeroch – zľava doprava a sprava doľava. Už to je jeho prvým významným plusom. Na valcoch sa točia 4 pestrofarebné kryštálové symboly a 4 súčiastky reaktora s vyššími hodnotami. Tie dopĺňajú aj klasické bonusové symboly. Najväčšiu pozornosť púta Scatter symbol, ktorým je batéria. Vďaka nej sa aktivujú ďalšie špeciálne funkcie. To, koľko ich bude, závisí od počtu vytočených symbolov batérie:

  • 1x batéria = aktivuje 1 re-spin.
  • 2x batéria = aktivuje 1 re-spin + symboly sa zmenia na hodnotnejšie symboly.
  • 3x batéria = aktivuje 1 re-spin + symboly sa zmenia na hodnotnejšie symboly + pridané Wild symboly (suplujú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii).
  • 4x batéria = aktivuje 1 re-spin + symboly sa zmenia na hodnotnejšie symboly + pridané Wild symboly + pridané Mega Wild symboly (vo veľkosti 2x2 alebo 3x3).
  • 5x batéria = aktivuje 1 re-spin + symboly sa zmenia na hodnotnejšie symboly + pridané Wild symboly + pridané Mega Wild symboly + pridaný Multiplikátor (maximálne 10-násobok).

Ako rozbiť progresívne Jackpoty?

Hraním online slotu Reactor ste rovnako ako napríklad pri automate Dice Dice Dice zapojený do vedľajšej bonusovej hry o niektorý z dvoch progresívnych Jackpotov. Mega Drop (progresívny) je vytváraný zo všetkých stávok hráčov zo všetkých automatov, ktoré ho ponúkajú. Je bez limitu a môžete ho vyhrať kedykoľvek. Daily Drop (časový) funguje na podobnom princípe ako progresívny Jackpot s tým, že sa vypláca každý deň náhodnému hráčovi. Na online výhernom automate Reactor sa dá najviac vyhrať 5000-násobok stávky, čo nie je zanedbateľné číslo. Pokiaľ vám neprekáža nádych futurizmu a na online automatoch obľubujete i širokospektrálne bonusové možnosti, mali by ste si ho vo Svete hier na Nike.sk vyskúšať. Nám priniesol niekoľko pôsobivých a elektrizujúcich výhier.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger