Reel Heist

Reel Heist


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Reel Heist za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Júl 2017
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,06%
Volatilita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobitele výhier, režim turbo, automatická hra

Postavte sa v online hre na stranu zákona

„Ty budeš zlodej a ja policajt!“ Aj takto nejako začínali možno aj vaše bezstarostné hry. Večným bojom lupičov a mužov zákona sa nechali inšpirovať aj autori kasínových hier z Red Tiger. A vďaka niké môžeme slovenským hráčom predstaviť ďalší z radu špičkových online automatov, tentoraz s názvom Reel Heist.

Grafika v bezchybnom kreslenom prevedení, jedinečná hudba, skvostné 3D animácie a skvelé bonusové vlastnosti vás veľmi rýchlo presvedčia o kvalite tohto výherného automatu. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii platnými zľava doprava.

Netradičné bonusy, výhra až 2 000-násobok stávky

Hrať a písať recenziu na automat Reel Heist bolo naozaj zábavné. Všeobecne automaty od tigrov ako napríklad Pirates Plenty či Fruit Blox sa vyznačujú originalitou. Navyše tento automat nedisponuje ani klasickými bonusmi, na ktoré sme zvyknutí pri iných slotoch. Aj napriek tomu si naďalej dovolíme tvrdiť, že ide o naozaj kvalitný slot s vynikajúcimi možnosťami na veľké výhry.

Na automate sa točia symboly policajného odznaku, policajnej čiapky, pút, slnečných okuliarov a klasické symboly A, K, Q, J a 10. Okrem toho do hry vstupuje aj nekompromisný fúzatý policajt s obuškom v ruke a 5 záškodných zlodejov. A práve na ich vzájomnom boji je postavená celá hra a zároveň aj možnosť zisku vysokých výhier.

Policajt je Wild symbolom a do hry vstupuje kedykoľvek. Jeho „pochôdzky“ na valcoch môžu trvať niekoľko pretočení. Takýmto spôsobom môže v pozícii žolíka nahrádzajúceho chýbajúce symboly vo výhernej línii dopomôcť k výherným kombináciám. Do online hry náhodne vstupujú aj jednotliví zlodeji. Buď po jednom, alebo vo väčšom počte. Každý z nich nesie so sebou ceduľku s výškou odmeny za dolapenie. Tou je násobiteľ stávky v rozsahu od 7 do 2000.

V tomto momente sa začína pravá nefalšovaná policajná naháňačka. Policajt okamžite začne naháňať zlodejov. Tých dolapiť môže, ale aj nemusí. Keď sa mu to podarí, vy získate odmenu vypísanú na daného zlodeja. Môže sa stať, že zlodej bude šikovný a policajtovi unikne, jednoducho sa stratí z valcov. Muž zákona má však pri naháňačke zlodejov jednu malú pomôcku, svoj obušok. Keď ho hodí po nejakom zlodejovi, ten ostane omráčený stáť na jednom mieste, po čom ho už policajt nemá problém chytiť. Táto malá bonusová funkcia posúva základnú hru automatu na vyšší level a dodáva mu viac vzrušenia.

Naháňačka za výhrami v kasíne sa môže začať

Na online slote Reel Heist síce nenájdete žiadne iné bonusové vlastnosti ako symbol Scatter, voľné pretočenia, či Gamble (Risk), no verte, že naháňačka policajta s lupičmi môže vaše hráčske konto vo Svete hier Niké výrazne navýšiť. Tak už na nič nečakajte a rovno si ho vyskúšajte!

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger