Gems Gone Wild

Gems Gone Wild


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Gems Gone Wild za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automat so symbolmi drahých kameňov
Dátum vydania: Júl 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,14%
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, bezplatné re-spiny, automatická hra, turbo režim

Gems Gone Wild s výhernými kombináciami v oboch smeroch

Všade samý drahokam. Na každom kroku, kde sa len pozriete. Taký je online výherný automat Gems Gone Wild z ponuky Niké. Žeby sa autori hry nechali inšpirovať filmom určeným výlučne dospelým (Girls Gone Wild)? Na automate nájdete takmer všetky druhy týchto vzácnych darov Zeme – diamanty, smaragdy, rubíny, či zafíry. Každý má však na slote inú hodnotu. Okrem žiarivého lesku a pocitu luxusu obsahuje aj dve špeciálne funkcie, čo určite ocenia hráči neobľubujúci zdĺhavé a miestami až nepochopiteľné bonusové minihry. O nich ale neskôr.

Výherný automat Gems Gone Wild je produktom spoločnosti Red Tiger. Mnohé ich hry sú netradičné, inovatívne, niekto by mohol tvrdiť, že až nekonvenčné. Tento slot taký nie je. Je veľmi jednoduchý a vhodný aj pre neskúsených hráčov. Skladá sa z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixne daných výherných línii. Čo je úžasné, výherné kombinácie platia v oboch smeroch, čiže zľava doprava, aj sprava doľava. Vždy musíte vytočiť minimálne 3-krát rovnaký symbol. Výherná kombinácia je platná aj vtedy, ak rovnaký symbol vytočíte na troch stredných valcoch.

Wild symboly sa fixujú (lepia) a spúšťajú re-spiny

Na tomto mieste zvykneme opisovať štruktúru bonusov na automate. V prípade Gems Gone Wild to bude o pár riadkoch, pretože bonusové funkcie sú spojené iba s Wild Symbolom suplujúcim chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, no s mierne netradičným poňatím. Prvou zvláštnosťou je, že vzniká dosť netradične. Premení sa z akéhokoľvek symbolu na automate. Deje sa to náhodne a kedykoľvek, navyše zmeniť sa na divoký symbol môže aj viacero obyčajných symbolov naraz. Druhou špecialitou sú lepiace Wild symboly. Vzniknuté divoké symboly môžu ostať zafixované na svojom mieste, po čom sa spustí bezplatný re-spin. Spustiť sa môže aj niekoľko bezplatných re-spinov za sebou, čo môže viesť k zisku ďalších výherných kombinácii.

Zabavte sa s Gems Gone Wild v kasíne Niké

Kombinácia dvoch špeciálnych netradičných vlastností Wild symbolu nám priniesla množstvo zábavy a hlavne dostatok príležitostí na získanie výherných kombinácii. Trošku nás zamrzel fakt, že automat Gems Gone Wild nedisponuje aj progresívnymi Jackpotmi. No hra bola plynulá a v podstate nám ani nechýbali. Hrací automat plný trblietavých drahokamov si môžete zahrať aj v slovenskom kasíne Niké.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger