Blue Diamond

Blue Diamond


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Blue Diamond za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania: Apríl 2016
Valce: 3 valce, 1 riadok
Výherné línie: 1
Výhernosť (RTP): 96,1%
Volatilita: Stredne vysoká 4/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, re-spiny, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Online automat s 1 výhernou líniou

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása. Ak sa s týmto tvrdením stotožňujete, nasledujúce riadky sú určené práve vám. Online výherný automat Blue Diamond je tak jednoduchý, že viac to už nie je ani možné. A prečo? Pretože pozostáva len z jednej jedinej výhernej línie, čiže princíp hry pochopí aj úplný laik. Kvôli tomuto faktu si dovolíme tvrdiť, že slot je určený skôr neskúsenejším hráčom, resp. tým, ktorí majú radi klasiku a spomínajú na časy, keď boli tieto mašinky iba v plienkach.

Online hrací automat Blue Diamond je dielom spoločnosť Red Tiger, ktorá má v ponuke množstvo inovatívnych kúskov, no nezabúda ani na hráčov obľubujúcich retro klasiku. Slot tvoria 3 valce a 1 riadok, ktorý je zároveň i výhernou líniou. Ani ponuka symbolov nie je komplikovaná, všetky prípadné výherné alternatívy máte vyobrazené napravo od valcov. Hra disponuje iba jedným bonusovým symbolom. Ide o „modrý diamant“, ktorý je Wild symbolom a súčasne dokáže aktivovať bezplatné re-spiny. V prípade, že sa vám „modrý diamant“ podarí vytočiť, ostane zafixovaný na svojom mieste, po čom sa spustí jeden spin zdarma. Tu môžu vzniknúť tri scenáre. Ak sa po re-spine na valcoch neobjaví žiadny symbol do výhernej kombinácie, pokračujete v základnej hre. Pokiaľ sa nejaký objaví, pripíše sa vám prislúchajúca výhra. Ak však vytočíte ďalší „modrý diamant,“ aj ten ostane na svojom mieste a aktivuje ďalší re-spin. A tu sa dostávame k pointe celej hry, čím je maximálna možná výhra. Za 3x „modrý diamant“ získate parádny 888-násobok stávky. Vytočiť túto vzácnu kombináciu nie je vôbec jednoduché. Nám sa to nepodarilo, no vy budete mať možno viac šťastia. Treba vyskúšať.

Máte radi progresívne Jackpoty?

Väčšina slotov od Red Tiger obsahuje aj populárne progresívne Jackpoty – Mega Jackpot a denný Jackpot. A práve tento víkend pred písaním našej recenzie, jeden z hráčov vo Svete Hier Niké vyhral Mega Jackpot viac ako milión eur.

Bonusovú minihru o dva jackpoty nájdete aj na výhernom automate Blue Diamond. Ich hodnoty sú zobrazené v ľavej časti od valcov. Aktuálna výška Mega Jackpotu síce padla tesne pod pol milióna eur, no aj to je suma, ktorá plní sny.

Hrajte o 888-násobok stávky

Aby hra mala spád, môžete využiť aj prídavné funkcie automatického točenia valcami – autoplay alebo režim turbo. Tak čo, rozhodli ste poštekliť šťastenu a online automat Blue Diamond vyskúšať? Poďte do toho. Nájdete ho v slovenskom kasíne na Niké.sk. Siahnuť môžete i po možnosti hrať pre zábavu, aby ste sa hrou zoznámili bez akýchkoľvek rizík.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger