Dynamite Riches

Dynamite Riches


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Dynamite Riches za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: November 2019
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95,74%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: 3x Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátory, megasymboly, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Zlatá horúčka plná bonusov

Ste pripravení na ohromujúcu explóziu výhier? Svet Hier Niké rozšíril svoju ponuku o vskutku zaujímavú hru. Autori hier zo spoločnosti Red Tiger sa opäť hecli a zostrojili jedinečný online hrací automat Dynamite Riches. Ako už jeho samotný názov napovedá, je plný okázalých výbuchov, ktoré vám môžu priniesť skvelé výhry. To si musíte zahrať.

Začnime základnými faktami. Dynamite Riches sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 20 fixne daných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba v jednom smere a to zľava doprava. Na valcoch sa točia symboly s nižšou výhernou hodnotou, ktorými sú 4 kartové znaky. Viac získate so symbolmi zobrazujúcimi drsný svet baníkov – lampáš, krompáč, prilba so svetlom, vrecko zo zlatom a postava baníka. Téma nám tak trochu pripomínala náš obľúbený slot Treasure Mine.

Explózia výhier

Online slot Dynamite Riches si vás získa predovšetkým svojou bonusovou štruktúrou. Je originálna a bohatá. Na valcami je zobrazený knôt a vašou úlohou je sa pomocou neho dostať k rozbuške. Aby ste sa k nej dostali, musíte vyzbierať dostatočný počet Wild symbolov. Divoký symbol je žolíkom a supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Pri spomínanom knôte sú uzamknuté políčka – detonátor, zlaté tehličky, kompas a diamant. Zbieraním Wild symbolov počas hry postupne odomykáte jednotlivé špeciálne funkcie.

  • Detonátor – na jeho odomknutie potrebujete pozbierať 6 divokých symbolov. Aktivujete explóziu, ktorá z valcov odpáli symboly s nižšími hodnotami.
  • Zlaté tehličky – na ich odomknutie potrebujete ďalších 7 divokých symbolov, dohromady teda 13. Aktivuje ďalšie náhodné Wild symboly, ktoré pristanú na valcoch.
  • Kompas – na jeho odomknutie potrebujete ďalších 8 divokých symbolov, dohromady teda 21. Aktivuje multiplikátor výhier (2-, 3-, 4-, 5-, 7- a 10-násobok stávky).
  • Diamant - na jeho odomknutie potrebujete ďalších 9 divokých symbolov, dohromady teda 30. Aktivuje megasymboly s rozmermi 2x2 alebo 3x3.

Ak máte odomknuté niektoré zo 4 špeciálnych políčok, kedykoľvek počas hrania sa môžu spustiť. Môže sa vám kľudne stať, že na valcoch pristanú napríklad ďalšie náhodné Wild symboly a aj multiplikátor výhier. Všetko závisí od šťastia a samozrejme od náhody. Ďalším bonusovým prvkom v hre Dynamite Riches sú zlaté spiny, ktoré sa objavujú kdekoľvek na valcoch. V podstate ide o Scatter symbol. 3 alebo viac symbolov zlatých spinov aktivuje bonusovú hru s 8 freespinami. Každý dodatočný symbol zlatých spinov nad 3 udeľuje ďalšie 2 freespiny. Voľné pretočenia je možné získať opätovne aj počas freespinovej hry.

Nabaliť sa môžete aj s progresívnymi Jackpotmi

Štedrú bonusovú výbavu online slotu Dynamite Riches zakončujú progresívne Jackpoty, ktoré majú viaceré online automaty od Red Tiger. Aktuálne hodnoty Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop – sú vyobrazené v ľavej časti obrazovky. Ak chcete vytúžený Jackpot získať, musíte na valcoch vytočiť 3x jeho symbol.

Dynamite Riches v kasíne na Niké.sk

Explozívna ponuka bonusov na vás čaká na online výhernom automate Dynamite Riches. Zbierajte Wild symboly, postupne páľte knôt a dostaňte sa až priamo k rozbuške. Odomknite všetky špeciálne políčka a nahromaďte si čo najväčšie kopy zlata v podobe fantastických výherných kombinácii. Automat nájdete v kasíne Niké.sk, kde si ho môžete zahrať úplne zadarmo a aj na svojom mobilnom zariadení.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger