Jewel Scarabs

Jewel Scarabs


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Jewel Scarabs za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružný automat z prostredia egyptskej púšte
Dátum vydania: Január 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9
Výhernosť (RTP): 95,72%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátory výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Valce pod egyptským slnkom

Staroveký Egypt je nevyčerpateľným zdrojom tém pre spoločnosti vytvárajúce výherné automaty. Tematikou a najmä bohatstvom starej civilizácie rozkladajúcej sa pozdĺž spodného toku rieky Níl sa inšpirovali aj autori hier z Red Tiger. Výherný automat Jewel Scarabs je hernou novinkou. Do ponuky online kasína Niké sa dostal iba nedávno a my vám teraz ponúkame jeho stručnú recenziu.

Jewel Scarabs je 5-valcový automat s 3 riadkami a 9 fixne danými výhernými líniami. Aby ste získali výhernú kombináciu, musíte vytočiť 3 rovnaké symboly vedľa seba. Začínať musí na prvom valci vľavo. Grafika, hudba a zvukové efekty sú moderné a veľmi príjemné. Na to sme si už pri hrách od Red Tiger zvykli. Symbolmi na automate sú notoricky známe kartové symboly, no oveľa viac získate na symboloch zvierat, ktoré starí Egypťania uctievali – mačka (Bastet), pes (Anubis) a chrobák (Skarabeus). Za tri symboly psa získate 27-násobok stávky, za štyri už 81-násobok, no a za päť dokonca až 180-násobok stávky. Tento násobok je možné obdržať aj po vytočení piatich symbolov Skarabea.

Bonusové vlastnosti Skarabea

Spomínaný Skarabeus plní v hre niekoľko dôležitých vlastností, ktorými nepohrdnete. V prvom rade je Wild symbolom, čo znamená, že v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Pokiaľ je súčasťou výhernej kombinácie, zostane v hre aj do ďalšieho spinu. Pomôže vám teda vytvoriť ďalšiu výhernú kombináciu. Počas točenia valcov preletí na iné miesto na automate. V takomto režime je v hre až dovtedy, kým nevytvorí žiadnu výhernú kombináciu. Skarabeus je zároveň aj Scatter symbolom. Ak ho vytočíte 3x, vstúpite do hry s freespinami. V hre s voľnými pretočeniami dochádza k zaujímavému úkazu, ktorý má na svedomí opäť Skarabeus. Na valcoch zostáva stále, teda ak aj nie je súčasťou výhernej kombinácie. Rovnako ako v základnej hre Jewel Scarabs, aj v bonusovej hre prelietava počas točenia valcami na rôzne pozície. Navyše je nositeľom multiplikátorov výhier. Akonáhle je súčasťou výhernej kombinácie, automaticky navýši násobiteľ výhier o jeden stupeň. Takýmto spôsobom sa môžete dopracovať k naozaj atraktívnym výhram.

Na Jewel Scarabs hráte aj o progresívne Jackpoty

Online automaty od Red Tiger sú známe svojou bohatou bonusovou výbavou. Bonusy na hracom automate Jewel Scarabs uzatvárajú populárne progresívne Jackpoty. Ich hodnoty - Daily Drop a Mega Drop – sú zobrazené v ľavej časti obrazovky. Aby ste sa stali majiteľom Jackpotu, musí sa na slote objaviť symbol Jackpotu 3x.

Online automat Jewel Scarabs je na trhu iba od roku 2020, no za tento relatívne krátky čas si ho obľúbilo mnoho hráčov. A my sa ani nečudujeme. Aj nám sa veľmi rýchlo zapáčili všetky tie špeciálne vlastnosti posvätného chrobáka. Pokiaľ máte radi dobrodružstvo, určite si tento slot zahrajte. Nájdete ho i v slovenskom Svete Hier Niké.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger