Mayan Gods

Mayan Gods


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Mayan Gods za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: August 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: lavínový/kaskádový systém valcov, Wild symbol, re-spin, mega symboly, násobitele výhier, progresívny Jackpot, automatická hra, turbo režim

Mali starí Mayovia niečo s mimozemšťanmi?

Vráťme sa do čias, kedy Strednú a Latinskú Ameriku obývali legendárni Mayovia. Ich kultúra a poznatky vzbudzujú rešpekt dodnes. Mayskej civilizácii vzdali hold aj autori kasínových hier spoločnosti Red Tiger a skonštruovali online hrací automat s názvom Mayan Gods.

Hra pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línii. Tie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Keďže niektorí ľudia sú toho názoru, že mayská civilizácia má čo dočinenia s mimozemským svetom, isté vesmírne prvky nájdeme aj na tomto slote. Ide o špeciálne bonusové symboly. Na automate sa počas hrania objavujú úplne náhodne a vďaka ním sa dá dopracovať k vysokým výhram.

Bezplatný re-spin po každej výhernej kombinácii

Ešte predtým, ako si všetky podrobne vysvetlíme, musíme podotknúť jednu dôležitú vec. Jednotlivé symboly sa na slote netočia, ale kaskádovito na seba padajú. Tento lavínový efekt ste už mohli vidieť na automatoch Gonzos Quest či Legacy of the Wild. Po každej výhernej kombinácii sa výherné symboly z automatu stratia a po bezplatnom re-spine na ich miesta popadajú nové. Každá výherná kombinácia zvyšuje aj násobiteľ výhry. Čiže ak by sa vám podarilo získať napríklad 4 výherné kombinácie za sebou, výhra sa vynásobí x4. Násobitele výhier nemajú strop.

Nadprirodzené bonusy automatu

Vráťme sa teraz k bonusovým symbolom:

  • Mayský kráľ – je Wild symbolom, ktorý sa na automate objavuje ako megasymbol o rozmere 2x2. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.
  • Mayské zatmenie – rovnako ako Mayský kráľ, objavuje sa v rozmere 2x2. Dokáže premeniť niekoľko symbolov za rovnaké.
  • Mayské UFO – z automatu odoberie symboly s nízkou hodnotu a nahradí ich hodnotnejšími symbolmi.
  • Mayský šaman – o niekoľko úrovní zvýši násobiteľ výhier, vymaže všetky symboly na automate a spustí bezplatný re-spin.

Hráte aj o Jackpoty

S výherným automatom Mayan Gods hráte aj o zaujímavé progresívne Jackpoty. Stačí len točiť valcami a veriť, že symbol Jackpotu vytočíte najmenej 3-krát. Do hry o tieto jackpoty je zapojených viac automatových hier, napríklad Esqueleto Mariachi či Flaming Fox. Čím viac hráčov sa zapája do hrania týchto automatov, tým rýchlejšie Jackpoty narastajú.

Aktuálnu hodnotu Jackpotov - denný Daily Drop a progresívny Mega Drop - vidíte v ľavej časti od valcov. Pri dennom Jackpote sa postupne odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. Čím bližší je čas vyplatenia jackpotu, tým vyššia je šanca na jeho výhru.

Samotné hranie vám uľahčia a zrýchlia aj obľúbené funkcie automatického točenia a turbo režim.

Jedinečný automat plný zábavy

Skúmanie tajomných zákutí starej mayskej civilizácie bolo naozaj zábavné. Hrací automat Mayan Gods sa pýši skvelou grafikou a originálnou hudbou. Všetko vo vás vyvolá pocit, že ste sa ocitli v akejsi džungli. Započúvajte sa do zvukov divokých zvierat, využite magické schopnosti starých Mayov či mimozemských síl a obohaťte svoje hráčske konto. Vyskúšajte si Mayan Gods aj vy, stojí skutočne za to.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger