Mega Rise

Mega Rise


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Mega Rise za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: September 2019
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 96,08%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: 2x Scatter symbol, progresívne násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Neobyčajný ovocný automat

Aj vám sa zdajú ovocné automaty rovnaké, bez nápadu a stále o tom istom? Ak si myslíte, že s ovocnou tematikou sa na online slotoch nedá pracovať, resp. sa do nich nedajú zakomponovať rôzne inovatívne vlastnosti, zrejme ste ešte nehrali hrací automat s názvom Mega Rise. Je dielom spoločnosti Red Tiger a my jeho autorom tlieskame. Z klasickej ovocnej témy vytvorili niečo, čo nás nesmierne bavilo. Je dôkazom toho, že aj keď 3-valcové ovocné automaty sú tu už desaťročia, kreatívni vývojári dokážu do klasického formátu pridať zaujímavé vylepšenia.

Online výherný automat Mega Rise má 3 valce, 3 riadky a 5 fixných výherných línií. Vašou úlohou je na jednej z nich vyskladať výhernú kombináciu z troch rovnakých symbolov. Na valcoch sa točia symboly čerešne (4-násobok stávky), citróna (6x), hrozna (8x), melóna (10x), hviezdy (15x), zvonu (38x) a sedmičky (75-násobok stávky). Slot má štandardný dizajn, z tohto hľadiska na ňom nie je nič „revolučné“. No od ostatných ovocných slotov sa odlišuje atraktívnymi špeciálnymi funkciami.

2x Scatter symbol a multiplikátory výhier

V hre Mega Rise nie sú žiadne Wild symboly a ani freespiny. Nemusíte sa však báť, pretože i bez nich sa dokážete prepracovať k atraktívnym výhram. A to vďaka progresívnemu multiplikátoru výhier a dvom Scatter symbolom. Napravo od valcov je tabuľka zobrazujúca tri symboly, ktoré naposledy vytvorili výhernú kombináciu. Každá ďalšia výherná kombinácia vytvorená jedným z troch zobrazených symbolov v tabuľke zvýši násobiteľ výhier o +1 a súčasne ním bude vynásobená. Multiplikátor môže byť zvýšený až na 100-násobok. Pokiaľ je výherná kombinácia vytvorená zo symbolu, ktorý sa v tabuľke nenachádza, nahradí prvý symbol pridaný do tabuľky – posunie dva symboly o jednu pozíciu, čím odstráni symbol, ktorý bol pridaný ako prvý. Takto vytlačené symboly z tabuľky sú automaticky vynulované.

Ďalej tu máme 2 druhy Scatter symbolu – žetón Mega Rise a žetón Zlatý Mega Rise. Obidva sa na valcoch objavujú náhodne. Žetón Mega Rise môže zvýšiť multiplikátor náhodného symbolu v tabuľke o maximálnu hodnotu +3 alebo uzamknúť jeden zo symbolov v tabuľke. Zamknutý zostane dovtedy, kým nevytvorí výhernú líniu. Žetón Zlatý Mega Rise môže navýšiť multiplikátor náhodného symbolu v tabuľke o maximálnu hodnotu +7 alebo uzamknúť jeden zo symbolov na 2 zámky.

Vyhrajte progresívne Jackpoty na automate Mega Rise

Automat Mega Rise pododne ako Totem Lightning či Lucky Wizard patrí do skupiny automatov, na ktorých sa dá vyhrať jeden z dvoch lukratívnych progresívnych Jackpotov. Mega Drop (progresívny) je postupne vytváraný zo všetkých stávok hráčov hrajúcich tieto automaty. Je bez akéhokoľvek limitu a môžete ho vyhrať kedykoľvek. Daily Drop (časový) funguje na podobnej báze ako progresívny Mega Drop s tým rozdielom, že je vyplatený každý deň jednému náhodnému hráčovi. Vyhrávate vtedy, ak sa na valcoch objaví 3x jeho symbol.

Ako sme už v úvode načrtli, online výherný automat Mega Rise nás veľmi príjemne prekvapil. Boli sme radi, že sme narazili na automat s ovocnou tematikou, v ktorom sú umne zamiešané netradičné špeciálne funkcie. Pokiaľ hľadáte niečo iné ako štandardné automaty s tromi valcami, Mega Rise je správnou voľbou. Vyskúšať si ho môžete v slovenskom online kasíne na Niké.sk alebo u nás rovnako ako aj ostatné hracie automaty zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger