Five Star Power Reels

Five Star Power Reels


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Five Star Power Reels za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Jún 2019
Valce: 8 valcov, 5 riadkov
Výherné línie: 5 (obojsmerné)
Výhernosť (RTP): 96,06%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: re-spiny, automatická hra, turbo režim

8-valcový hrací automat

Moderný automat s nádychom klasiky, najvyšší stupeň volatility, príjemná grafika, nadupané zvukové efekty, až 8 valcov a možnosť vyhrať fantastický 10 000-násobok stávky. Už ste vyskúšali online výherný automat Five Star Power Reels? Pokiaľ nie, je najvyšší čas to napraviť, pretože tento 8-valcový ovocný automat si to určite zaslúži.

Ak ste už hrali základný 5-valcový slot Five Star, určite vám budú symboly na valcoch verzie Power Reels povedomé. Spoločnosť Red Tiger sa vyznačuje inovatívnymi nápadmi, no najmä vyváženosťou štýlu a hrateľnosti. A tak neprekvapí, že online automat Five Star Power Reels sa skladá až z 8 valcov, 5 riadkov, no iba 5 fixne daných výherných línii. Výherné kombinácie sú však platné v oboch smeroch – zľava doprava a sprava doľava. A keďže je v hre až 8 valcov, na jednej výhernej línii môžete vytvoriť dve výherné kombinácie pozostávajúce z dvoch rozdielnych symbolov.

Ako vyhrať 10 000 násobok stávky?

Na valoch sa točia dobre známe ovocné symboly. Čerešne, citróny a pomaranče vynášajú najmenej, slivky, hrozná, melóny a sedmičky o niečo viac. Najvyššiu hodnotu v hre má symbol hry – Five Star. Pohľad na výherného tabuľku tohto symbolu je veľmi príjemný, čo poviete?

  • 3x Five Star = 25-násobok stávky
  • 4x Five Star = 100-násobok stávky
  • 5x Five Star = 1000-násobok stávky

Ďalším plusom online hracieho automatu Five Star Power Reels sú re-spiny. Po každej výhernej kombinácie vytvorenej z akéhokoľvek symbolu sa valce mierne zatrasú. Tieto vibrácie môžu vyvolať bezplatné pretočenie a maximálne môžete získať až 10 re-spinov za sebou. A teraz si predstavte, že by sa vám podarilo vytočiť 8x symbol Five Star a k tomu získať ešte 10 re-spinov. Vaša výsledná výhra by činila hodnotu 10 000-násobok stávky. A to je náš tip, ako vyhrať na automate takúto fantastickú sumu aj bez klasických bonusových symbolov.

Automat Five Star Power Reels v kasíne Niké

Hrací automat Five Star Power Reels je ukážkovým príkladom toho, že na to, aby ste dosiahli veľké výhry, nepotrebujete fúru bonusov. Kombinácia bezplatných re-spinov a výherné kombinácie platné v oboch smeroch sú ideálnou cestou k zisku pekných výhier. Vyskúšajte si tento šikovný 8-vaclový automat aj vy. Nájdete ho v kasíne Niké.sk, kde si ho môžete zahrať aj na mobile a vďaka demo verzii aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger