Ninja Ways

Ninja Ways


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Ninja Ways za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Október 2018
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 4096 ciest k výhre
Výhernosť (RTP): 96,03%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, megasymboly, freespiny, násobitele výhier, automatická hra, turbo režim

Nečujne za výhrami

Ostrý chlapík z Japonska vyznačujúci sa nenápadnosťou a neviditeľnosťou. Pokiaľ ho niekto zbadal, vo väčšine prípadov to pre dotyčného bolo to posledné, čo vo svojom živote videl. Útočil potajomky, zozadu, nečakane a bez akéhokoľvek varovania. Stal sa z neho špión i nájomný vrah. Pri výkone svojej práce sa držal dôležitého pravidla – nebyť videný a úspešne dokončiť svoju úlohu. Viete o kom je reč? Jasné! Je to nindža. Ktorý muž ním nechcel byť? O skúsenom a nepolapiteľnom nindžovi je aj táto naša recenzia, ktorá je spojená s online hracím automatom Ninja Ways. Kým predstavíme všetky špeciálneho zručnosti nášho hlavného hrdinu, prejdime si najprv technické parametre tohto skvelého slotu.

Triky a bonusy automatového hrdinu

Ninja Ways je dielom spoločnosť Red Tiger medzi svojimi hrami ho má online casino Niké. Tvorí ho celkom neobyčajne 6 valcov, 4 riadky a až 4096 ciest k výhre. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa na prvých troch valcoch zľava objavia 3 rovnaké symboly bez ohľadu na postavenie v konkrétnom riadku. Skrátka symboly musia na valcoch susediť. Okrem tradičných kartových znakov 10, J, Q, K a A sa na automate objavujú aj rôzne nindžove zbrane. Tie majú aj vyššie hodnoty. Najvyššiu má však symbol „N“ ako logo nindžu. Tu treba poznamenať, že ak by bola celá hra postavená iba na obyčajných symboloch, asi by nás automat dlho nebavil. Našťastie má náš nindža v rukáve niekoľko trikov, pomocou ktorých dokáže výrazne navýšiť zisky a počty výherných kombinácii. On sám je žolíkom, čiže Wild symbolom a supluje chýbajúce výherné symboly. Jeho ďalšie špeciálne triky sú:

  • Nindžova cesta – nindža preletí automatom akýmkoľvek smerom, presekne niekoľko symbolov, čím za sebou nechá cestu vytvorenú z rovnakých symbolov.
  • Nindžove žolíky – nindža vrhne kdekoľvek na automat žolíka s náhodným násobiteľom výhry. Maximálne ide o 8-násobok.
  • Nindžove dvere – nindža dokáže aktivovať dvere, ktoré odhalia megasymbol. Jeho rozmery môžu byť 2x2, 3x3 alebo 4x4.

Ďalšou lahôdkou výherného automatu Ninja Ways sú freespiny. Získate ich vtedy, ak vytočíte minimálne 5 ich symbolov na susediacich valcoch zľava. Teraz vám určite napadlo, že je to veľa, no na jednom valci sa objavujú aj tri symboly „freespins“, čiže získať ich nie je až také náročné. Pokiaľ by ste ich teda vytočili päť, každý jeden sa otočí a vy uvidíte, aký počet voľných pretočení ste spolu získali.

Automat Ninja Ways nájdete v online kasíne Niké

Online slot Ninja Ways si môžete zahrať na ľubovoľných platformách, či na počítači, tablete alebo mobile. Stačí kliknúť na kasíno Niké a všetko si pohodlne vyskúšať, aj úplne zadarmo. Nezabudnite využiť aj fantastické bonusy, ktoré kasíno pre svojich hráčov ponúka.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger