Diamond Blitz

Diamond Blitz


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Diamond Blitz za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Klasické automaty
Dátum vydania: Apríl 2020
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95,72%
Volatilita: Nízka 1/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: padajúci Wild symbol, bleskové spiny, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Ďalší skvostný výherný automat od Red Tiger

Už v niekoľkých našich recenziách na automaty od Red Tiger sme uviedli, že fantázia autorov tejto spoločnosti nepozná hraníc. A hrubou čiarou to opäť podčiarkuje online slot Diamond Blitz, v ktorom je zakomponované niečo, čo sa len tak nevidí a čo je vskutku originálne.

Diamond Blitz je už na prvý pohľad klasickým výherným automatom s modernými prvkami. Vytvorený je z 5 valcov, 4 riadkov a 20 fixne daných výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava. Spolu je na ňom 10 symbolov, z čoho 4 sú ovocné, 5 neovocných a 1 bonusový. Ovocné symboly (čerešňa, citrón, hrozno a melón), ako obvykle, majú nižšie výherné hodnoty. Napríklad za čerešňu získate 6, 10 a 26-násobok stávky, za melón 10, 28 a 70-násobok stávky. O niečo lepšie sú na tom neovocné symboly (BAR, hviezda, podkova, zvonec a sedmička). Za vytvorenie výhernej kombinácie pozostávajúcej z BAR-ov dostanete 14, 40 a 84-násobok stávky, za „sedmičkovú“ výhernú kombináciu získate 70, 180 a 560-násobok stávky.

Padajúce Wild symboly

Najvyššiu výhernú hodnotu na automate Diamond Blitz má jediný bonusový symboly a tým je Wild symbol v podobe diamantu. Pokiaľ by sa vám podarilo vytvoriť výhernú kombináciu z tohto symbolu, dostanete 90, 360 a 800-násobok stávky. V prípade, že v akejkoľvek inej výhernej kombinácii bude chýbať nejaký symbol, Wild symbol ho automaticky nahradí. A teraz to podstatné. Wild symbol má v sebe zabudovanú ešte jednu špeciálnu funkciu. Akonáhle sa objaví kdekoľvek na valci, ostane na ňom zafixovaný a každým ďalším spinom na danom valci padá o pozíciu nižšie. Takýmto spôsobom je možné získať až niekoľko výherných kombinácii v rade. Ďalším bonusovým prvkom je bleskový režim. Môže sa aktivovať kedykoľvek počas hry. Keď sa tak stane, okamžite získate 5 bleskových spinov. Všetky Wild symboly zostávajú v hre až do konca bleskového režimu. Ak Wild symbol spadne postupnými spinmi až na spodný riadok, uzamkne sa na ňom a pridá jeden bleskový spin navyše. V tomto režime môžete získavať ďalšie a ďalšie bleskové spiny s tým, že Wild symboly ostávajú fixované na valcoch spodného riadku. Naozaj skvelý nápad od autorov hry.

Progresívne Jackpoty nemôžu chýbať

Bonusovú štruktúru automatu Diamond Blitz uzatvárajú dva progresívne Jackpoty, ktoré majú viaceré automaty od Red Tiger. A to je len a len dobre, pretože čím viac hráčov je aktívnych na slotoch s progresívnymi jackpotmi vo Svete hier Niké, tým rýchlejšie rastú. Ich aktuálne hodnoty nájdete v ľavej časti obrazovky. Až sa na valcoch objaví 3x symbol jackpotu, je váš.

Automat Diamond Blitz v kasíne na Niké.sk

Kombinácia padajúcich Wild symbolov a bleskového režimu nás veľmi bavila. S ničím podobným sme sa doteraz ešte nestretli. Skvelý a jedinečný nápad od autorov hier z Red Tiger. Online výherný automat Diamond Blitz si môžete vyskúšať i vy a to aj úplne zadarmo. Demo verziu, ale aj hru za reálne peniaze ponúka slovenské kasíno Niké.sk.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger