Cinderella's Ball

Cinderella's Ball


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Cinderella's Ball za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Máj 2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,28%
Volatilita: Stredná 3/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, freespiny, automatická hra, turbo režim

Príbeh o Popoluške na valcoch

Už ste sa stretli s nejakým hracím automatom od spoločnosti Red Tiger, ktoré má vo svojej ponuke Svet Hier Niké? Pokiaľ áno, určite budete s nami súhlasiť, že fantázia vývojárov a autorov hier akoby nemala konca-kraja. Ak ste s nimi ešte nemali tú česť, mali by ste to napraviť, nakoľko sloty tejto spoločnosti ponúkajú hráčom nevšedné možnosti na dosiahnutie kúzelných výhier.

Kúzelný je aj hrací automat Cinderella's Ball. Ak máme byť úprimní, je tak trošku rozprávkovo ladený a na prvý pohľad sa určite zapáči dámam. Hlavnou postavou je totiž plavovlasá zasnená Popoluška. Páni, vám odporúčame sa cez tento fakt preniesť, pretože to, čo všetko na automate dokáže slečna, na ktorú je v konečnom dôsledku veľmi príjemný pohľad, vás ohromí.

Cinderella's Ball je 5 valcový online automat s 3 riadkami a 20 fixne danými výhernými líniami. Kombinácie výhier ako zvyčajne platia zľava doprava s tým, že vytočiť musíte minimálne 3x rovnaký symbol. V hre je toľko bonusových funkcii, že zo začiatku sme mali čo robiť, aby sme pochopili princíp ich fungovania.

Čarovné bonusy

Začneme Wild symbolom, ktorým je črievička. Ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho črievička dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu. Za 5 jej symbolov získate odmenu vo výške 800-násobku stávky. Ďalej tu nechýba Scatter symbol. Je ním symbol označený ako „free spiny“. Pokiaľ ho vytočíte 3x, aktivujte bonusovú hru s voľnými pretočeniami, ktorých počet je náhodný.

V prípade, že sa na akomkoľvek valci objaví Popoluška, okamžite sa zasníva, po čom môže dôjsť k zisku niektorej z týchto špeciálnych funkcii:

  • Cesta črievičiek – črievička začne po valcoch „pochodovať“, po čom zanecháva po sebe cestu s Wild symbolmi.
  • Kočiar – niekoľkokrát sa preženie cez valce, čím roztočí niektoré symboly. Po ich zastavení sa objavia nové symboly zaručujúce výhru.
  • Dobrá víla – šibne kúzelným prútikom a vymení niektoré symboly na valcoch, aby sa zvýšila šanca na výhru.
  • Úder hodín – hodiny pošlú valce späť v čase, kým sa na slote nezobrazí výhra.
  • Zvitok - vďaka nemu sa dostanete do tanečnej sály plnej atraktívnych násobiteľov výhier. Po jeho vytočení vám bude náhodne pridelený počet výberov. V tanečnej sále si budete vyberať spomedzi 16 zvitkov a hľadať 3 korunky rovnakej farby. Každá farba korunky má iný násobiteľ výhier. Najviac získate za 3 zlaté korunky a to až rovný 500-násobok stávky.

Pozor! Našej Popoluške sa nemusí prisniť iba týchto 5 spomínaných symbolov. Objaviť sa môže aj zlá macocha, ktorá Popoluške zakáže snívať a pošle ju naspäť do práce. Tým pádom sa vrátite ku klasickej hre.

Snívajte v kasíne Niké.sk

Cinderella's Ball je kúzelným rozprávkovým automatom, kde sa autori nechali inšpirovať celosvetovo známou rozprávkou o chudobnej dievčine a jej zlej macoche. Pomôžte Popoluške snívať svoje sny a ona sa vám veľmi ochotne zavďačí. Využite magickú nádielku bonusov na automate, ktorý nájdete aj v slovenskom kasíne Niké.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger