Neon Fruits

Neon Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Neon Fruits za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Retro automaty
Dátum vydania: August 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita: Vyššia stredná (4/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Re-spiny, násobitele výhier, automatická hra

Disko automat s úžasnými funkciami od Kajotu

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása. Pri online automate Neon Fruits platí toto tvrdenie dokonale. Na prvý pohľad nenápadný výherný automat od Kajotu si nás svojimi špeciálnymi funkciami okamžite získal. Aj keď na ňom nenájdete žiadne klasické bonusové symboly, vedzte, že vám chýbať určite nebudú.

Online výherný automat Neon Fruits je vsadený do nočných neónových svetiel. Jasne žiariaca grafika vo vás vyvolá dojem, že ste sa ocitli na diskotéke niekoľko desaťročí dozadu. Ide o 5-valec s 3 riadkami a 27 fixne danými výhernými líniami. Výherné kombinácie platia v jednom smere a to zľava doprava. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia.

Ohromné výhry za pokrytie slotu jedným symbolom

Najväčšou dominantou slotu Neon Fruits je, že v rámci jedného točenia môžete vyhrať niekoľkokrát za sebou. A to vďaka bezplatným re-spinom. To je aj náš tip ako vyhrať na automate pri troche šťastia zaujímavú sumičku. Vždy, keď sa vám podarí dosiahnuť výhernú kombináciu, symboly tejto výhernej kombinácie zostanú na svojom mieste do ďalšieho bezplatného pretočenia. Ak sa aj vtedy objaví na valcoch tie istý symbol ako v predošlej výhernej kombinácii, ostane znova zafixovaný. Takýmto spôsobom sa pokračuje dovtedy, pokým sa na valcoch objavujú nové symboly z danej výhernej kombinácie. Následne sa vyhodnotia všetky výherné kombinácie a na konto bude pripísaná výhra.

Druhou zaujímavosťou automatu sú jedinečné násobitele výhier. Nad každým z piatich valcov okrem prvého, je zobrazené číslo – x2, x3, x4 a x5. Ide o multiplikátory, ktoré výhru výrazne navýšia. V prípade, že by ste vytočili na prvých dvoch valcoch zľava rovnaký symbol, výhra sa zdvojnásobí. Ak by ste pokryli rovnakým symbolom tri valce, výhra sa strojnásobí. Takto sa dá pokračovať až do momentu, kým nie je výhra vynásobená x5. To by ste však museli celý automat pokryť jediným symbolom, čo za pomoci vyššie spomínaných re-spinov nie je vôbec náročné. Na slote nechýba ani medzi hráčmi obľúbená funkcia automatického točenia – autoplay.

Neon Fruits môžete hrať aj zadarmo, v kasíne SynotTip

Myslíme si, že vývojári v Kajote si dali záležať na tom, aby dianie na automate Neon Fruits nebolo iba o bezhlavom a nekonečnom točení valcami. Hra má jedinečný nádych a to hlavne vďaka vzrušujúcej grafike a bravúrnym špeciálnym funkciám. Ak ste si mysleli, že automat je bez tradičných Wild symbolov, Scatter symbolov, či freespinov jedna veľká nuda, po vyskúšaní Neon Fruits názor minimálne prehodnotíte. Zahrať si ho môžete v online kasíne SynotTip, kde to ide aj zadarmo bez registrácie.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games