Wolf Gold

Wolf Gold


Hodnotenie od Grisio VIP Club Pragmatic Play
Autor hry: Pragmatic Play
Téma automatu: Automat so zvieratami
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 96,01 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symboly, megasymboly, freespiny, respiny, autoplay, turbo režim

Honba za vlčím zlatom

Pre fanúšikov automatov typu Bounty Raid alebo Hunter's Spirit tu máme ďalší zaujímavý kúsok z prostredia amerického Divokého západu. Osedlajte si koňa a vydajte sa naprieč drsnou a nebezpečnou krajinou, ktorú obývajú kočovné indiánske kmene, kovboji, zlatokopovia a stáda divokých zvierat. Podarí sa vám nájsť vlčie zlato v online hracom automate Wolf Gold ?

Výherný automat Wolf Gold, ktorý vytvorila spoločnosť Pragmatic Play, je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 25 fixných výherných línií. Ako zvyčajne, na vytvorenie výhernej kombinácie potrebujete zobrazenie minimálne troch rovnakých symbolov. Kombináciu nemôže preťať žiadny iný symbol a musí začínať na prvom valci zľava. Výška výhry závisí od daného symbolu. Hráčske konto vám najviac zveľadia zvieracie symboly byvola, orla, koňa a pumy. Ostatné kartové znaky majú podstatne nižšie výherné hodnoty.

Skvelé bonusové poklady

Grafika hracieho automatu Wolf Gold je brilantná, dej sa odohráva pod hviezdnou a mesačnou oblohou. Na pozadí vidieť zákutia Veľkého kaňonu.

Na fascinujúcej výprave za vlčím zlatom sa môžete oprieť aj o niekoľko atraktívnych bonusov a špeciálnych funkcií. Divoký vlk je Wild symbolom, ktorý dokáže nahradiť chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, prípadne ju rozšíriť. Tento symbol aj sám o sebe vytvára výhru. Scatter symbolom je obrázok krajiny so zapadajúcim slnkom. Zobrazuje sa na prvom, treťom a piatom valci. Pokiaľ sa vám ho podarí na týchto pozíciách vytočiť, získate 5 freespinov. Vo freespinovej hre sa všetky tri stredné valce spoja, po čom sa na ich mieste zobrazuje jeden obrovský megasymbol 3x3. Voľné pretočenia je možné opätovne získať po objavení ďalších troch Scatterov. Takto sa dá pokračovať prakticky donekonečna.

Mega Jackpot

Pri hre treba upriamiť pozornosť aj na špeciálny symbol v podobe mesačného splnu s peňažnými hodnotami, ktorý spúšťa funkciu Money Respin. Keď ich nazbierate 6, na obrazovke zostanú zafixované, po čom nasledujú 3 bezplatné respiny. Ak pri niektorom respine pristane na valcoch ďalší symbol mesiaca, počet zostávajúcich respinov sa znova nastaví na 3. Táto bonusová hra končí vtedy, keď vyčerpáte všetky respiny. Po dokončení sa všetky peňažné hodnoty spočítajú a presunú na váš zostatok. Pokiaľ by sa vám podarilo zaplniť celé hracie pole mesiacmi, vyhrávate Mega Jackpot. Jeho hodnota sa rovná 1000 násobku vašej stávky.

Wolf Gold si môžete zahrať aj zadarmo

Autori hier z Pragmatic Play odviedli s automatom Wolf Gold fantastickú prácu. Vychutnajte si skvelú kombináciu parádnych bonusov, strednej volatility a vyššieho RTP v online kasíne . Wolf Gold môžete hrať kedykoľvek a kdekoľvek aj na mobilnom zariadení s Android, iOS či Windows. Ak si ho chcete zahrať len tak pre zábavu, vyskúšajte si jeho demoverziu zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Pragmatic Play nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Pragmatic Play