Smashing Fruits

Smashing Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betinsight Games
Hraj výherný automat Smashing Fruits za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Betinsight
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania:
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 7
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Gamble (Risk)

Jednoduchšie to už ani nemôže byť

Ovocné sloty majú vo svojom hernom portfóliu takmer všetci vývojári. Tieto hry sú stále obľúbené pre svoju jednoduchosť a široké možnosti výhry. Iste nám dáte za pravdu, že v tej nekončiacej spleti ovocných automatov je niekedy dosť náročné nájsť taký, ktorý by nám sadol po všetkých stránkach. Pokiaľ si veci pri hraní neradi komplikujete, online výherný automat Smashing Fruits by mohol byť takýmto spoločníkom. Poďme si ho v krátkosti predstaviť.

Štedré ovocné odmeny

Na 4-valcovom online hracom automate Smashing Fruits sú na jednom valci zobrazené 3 symboly a dovedna hráte na 7 výherných líniách. Ak sa vám to zdá príliš málo, budete musieť vyskúšať iné hry ako tie od Betinsight. Väčšina z nich má totiž jednociferný počet výherných línií. Tým odvážnejším odporučíme skôr niektorý zo 100-líniových ovocných slotov od EGT, ako napríklad 100 Super Hot. Výherné kombinácie sú platné v jedinom smere a to zľava doprava. Čo je dôležité, pozostávať musia až zo štyroch symbolov, čiže vytočiť rovnaký symbol musíte na všetkých štyroch valcoch. V prípade viacerých výherných kombinácii na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry automaticky sčítajú. Budeme úprimní a priznáme, že celkový vizuál Smashing Fruits nás nenadchol. Autori sa mu pri jeho vývoji a skladaní mohli povenovať o niečo viac. Takto na nás pôsobil trochu infantilne. A ani hudba a zvukové efekty neohúrili.

Symbolmi na automate sú rôzne druhy stredom rozrezaného ovocia, ktoré sú nakreslené veľmi jednoducho. Najmenej dostanete za citrón a liči (10-násobok stávky) či melón a kiwi (20), o niečo viac za pomaranč (80), ananás (100), kokosový orech (120). Nad nimi sa týčia papáje, za ktoré získate parádny 600-násobok stávky.

Za Wild symboly až 1200-násobok stávky

Spomínané grafické prevedenie nie je jediné, čo nám na tomto slote prekážalo. Autori do hry totiž vsunuli iba jeden bonusový symbol, ktorým je Wild symbol. Hoci ako žolík pomerne často supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a sám ju i vytvára (za štyri divoké symboly získate fantastický 1200-násobok stávky), je to žalostne málo na to, aby Smashing Fruits prilákal väčšiu pozornosť hráčov. Iste, je tu aj funkcia Gamble (Risk), pomocou ktorej svoje výhry môžete niekoľkokrát zdvojnásobiť, no nevieme sa vzdať pocitu, že autori tento slot mierne odflákli.

Zapáči sa vám alebo mu dáte košom?

Automat Smashing Fruits nájdete v ponuke slovenského online kasína eTipos.sk, kde sa môžete stať aj majiteľom niektorého z troch progresívnych Jackpotov. Vyskúšajte si ho a buď s našimi slovami budete súhlasiť, alebo sa vám naopak zapáči. Možno konečne nájdete taký ovocný online slot, ktorý vám sadne po všetkých stránkach. Všetko je iba o uhle pohľadu a ako sa hovorí – 100 ľudí, 100 chutí.

Kasínové hry od spoločnosti Betinsight Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj
Slovmatic Vstupný bonus: 3000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Betinsight Games