Secret Rose

Secret Rose


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Secret Rose za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Klasické výherné automaty
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 15
Výhernosť (RTP): 95 %
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freepiny, automatická hra

Ružami prečačkaný automat

Automat plný ruží? Prečo nie! Zrejme toto si povedali v spoločnosti Kajot Games, keď sa rozhodli vytvoriť online výherný automat, ktorý sa volá Secret Rose, čo v preklade znamená „tajná ruža“. Sami sme preto boli zvedaví, čo sa z tohto slotu vykľuje.

Už po zapnutí si všimnete, že ruží je tu neúrekom a budú vás sprevádzať pri každom jednom zatočení. Hraciu plochu automatu tvorí 5 valcov, 3 riadky a 15 fixných výherných línií. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava a počas hrania môžete výhry získať na viacerých líniách čo znamená, že všetky výhry sú sčítavané. Na valcoch si môžete vytočiť osem základných symbolov. Polovicu z nich tvoria kartové symboly J,Q,K,A, ktoré majú nižšiu hodnotu. Naopak, vyššou hodnotou disponujú symboly ruží. Čo sa týka grafiky, zvuku a hrateľnosti, nemáme čo automat Secret Rose vytknúť. Ak hrávate hry od Kajotu určite viete, že všetko potrebné k ovládaniu nájdete v spodnom paneli, kde si môžete navoliť vklad, zvoliť maximálnu možnú stávku alebo si tam rovnako môžete spustiť funkciu autoplay. V prípade, že sa radi bavíte roztáčaním valcov na mobile, tento slot si bez problémov zahráte aj na tomto zariadení.

Dve funkcie divokého symbolu

Povedzme si to na rovinu, výherný automat bez špeciálnych symbolov si už pomaly ani nevieme predstaviť, a preto sme radi, že ani v hracom automate Secret Rose nechýbajú. Ako už tradične, začneme divokým Wild symbolom. Tento symbol sa tu vyskytuje v dvoch podobách – ako Bronze Wild a Golden Wild symbol. Divoký Bronze symbol tu vystupuje ako žolík a nahrádza chýbajúce symboly na výherných líniách okrem symbolu Scatter. Druhý divoký Golden Wild symbol sa zobrazuje iba na strednom valci. Ak sa tak udeje, spustí sa funkcia Golden Rose Feature a všetky ruže, ktoré sú na valcoch sa môžu s 50 % šancou premeniť na Bronze Wild symboly. Druhým špeciálnym symbolom je Scatter symbol, ktorý určite neprehliadnete – zobrazuje sa na ňom rovnomenný názov, ktorý je sýto modro podfarbený. Ak si ho vytočíte na valcoch aspoň 3x, získate free spiny. Ich počet je náhodný – obdržať môžete 10, 15, 20 alebo 30 zatočení zadarmo. Rovnako náhodne, ako počet free spinov, získate aj násobitele výhier počas hry so zatočeniami zadarmo a tieto násobitele môžu byť x2, x3, x4 alebo x6.

Automat Secret Rose si môžete vyskúšať aj zadarmo

Ak si chcete zahrať rýchlu a jednoduchú hru, online automat Secret Rose vám môžeme len odporučiť. Spestrením slotu sú jednoznačne dva typy Wild symbolu a vďaka Scatter symbolov si zase viete užiť hru so zatočeniami zadarmo. Automat Secret Rose si môžete zahrať na skúšku aj zadarmo napríklad v online kasíne SYNOT TIP. Prajeme vám príjemnú zábavu.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games