Origami

Origami


Hodnotenie od Grisio VIP Club Endorphina
Autor hry: Endorphina
Téma automatu: Alternatívne zábavné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 96 %
Volatilita Nízka
Dátum spustenia 03/2015
Mobilná verzia:
Ďalšie vlastnosti hry: multiplikátor výhier, Gamble (Risk)

Zvieratá vyskladané z papiera? Pobavili sme sa!

Origami. Neexistuje človek, ktorý sa s týmto slovíčkom nestretol. Skladanie papiera si určite vyskúšal každý. Ide o zábavný a jednoduchý spôsob ako zahnať nudu. Nudu môžete zahnať aj na etipos.sk s online výherným automatom Origami, ktorý je postavený práve na tomto starodávnom japonskom umení skladania papiera.

Keď sme slot Origami spustili, ostali sme trošku zaskočení. Na valcoch sa totiž točia vyskladané zvieratká z papiera. Celkový vizuál na nás nepôsobil príliš dospelácky, no to nás neodradilo od toho, aby sme v hre pokračovali ďalej. Ďalšie prekvapenie prišlo v momente, keď sme vytočili výhernú kombináciu. Zvukové efekty sú postavené sa zvukových prejavoch samotných zvierat. Keďže slot tvoria symboly psa, mačky, vtáka, ryby, lienky a žaby, pri výhernej kombinácii daného zvieraťa budete počuť štekot, mňaučanie, čvirikanie, kvákanie a podobne. Spočiatku sme si museli zvykať, no po určitom čase nám to vždy vylepšilo náladu.

Netradičné vyhodnotenie výhernej kombinácie

Origami je výtvorom spoločnosti Endorphina. Skladá sa z 5 valcov, 3 riadkov a 10 výherných línii, ktorých počet si nastavíte podľa seba. Chvíľu sme premýšľali, do ktorej témy slot zaradiť, no pre netradičné vyhodnocovanie výherných kombinácií sme ho nakoniec zaradili medzi alternatívne sloty, medzi hry ako Crystal Land od Playson či NetEnt automat Emoji Planet. Veľkou devízou tohto slotu je práve tvorba výherných kombinácii. Môžu vznikať až 3 spôsobmi za podmienky, že symboly sú minimálne tri a vedľa seba.

  • od prvého valca vľavo smerom doprava
  • od druhého valca vľavo smerom doprava
  • od tretieho valca vľavo smerom doprava

Jednoducho povedané, tu neplatí že by výherná kombinácia musela začínať na 1. valci vľavo, stačí, ak budete mať 3 výherné symboly vedľa seba kdekoľvek na výhernej línii.

50-násobný multiplikátor výhier

Čo sa týka bonusového vybavenia hracieho automatu, Origami, je tak trochu skromný automat. Na valcoch sa netočí žiadny Wild či Scatter symbol, ba k dispozícii nie sú ani žiadne pretočenia zadarmo, čo by sme označili za malé mínus. Avšak je tu jedna maličkosť, ktorú zaiste oceníte. Kedykoľvek počas točenia valcami vyskočí pred automat veľká mačka, ktoré dokáže prípadnú výhru znásobiť, a to až 50-krát. Za tento nápad autorov hry chválime.

Pokiaľ by bola mačka lakomá a neprihrávala vám až tak často násobitele výhier, využiť môžete funkciu Gamble (Risk), pomocou ktorej si výhru znásobíte aj sami. Stačí uhádnuť, ktorá zo štyroch zakrytých kariet bude vyššia od prvej dílerovej.

Vyskladajte si výhry v online kasíne

Online výherný automat Origami síce nie je postavený na typickej téme kasínových hier, no beztak sme sa pri ňom dobre zabavili. Vyskúšajte si ho i vy a určite pobaví aj vás.

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od Endorphina