Emoji Planet

Emoji Planet


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Netradičné zábavné hracie automaty
Valce: 6 valcov, 5 riadkov
Výherné línie: netradičné
Výhernosť (RTP): 96,48%
Volatilita: Nízka / Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, mini bonusové hry

Či už na Facebooku, Twitteri, Instagrame alebo na rôznych iných mobilných aplikáciách sa dnes stretávame s fenoménom posledných rokov, ktorými sú bezpochyby smajlíkovia alebo ak chcete - emotikony. Bez nich by sme si akúkoľvek online komunikáciu asi už len ťažko vedeli predstaviť. Niekedy je predsa jednoduchšie poslať frajerke smutného smajlíka ako opisovať svoje utrápené pocity, no nie?

No a práve emotikony sú hlavnými prvkami online automatu Emoji Planet, ktorý spadá do portfólia automatových hier spoločnosti NET ENTERTAINMENT. Keď sme ho spustili, ostali sme mierne prekvapení, keďže je vyskladaný zo 6 valcov a až 5 riadkov, čo nebýva zvykom. Samotný mechanizmus otáčania valcami a prípadných výhier spočíva v kaskádovitom padaní jednotlivých symbolov.

Netradičný výherný automat

Klasické výherné kombinácie zľava doprava, ktoré musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava, tu neplatia. Ide o to, aby ste na valcoch vyskladali minimálne 5 rovnakých symbolov, ktoré budú vedľa seba, pod sebou, skrátka aby boli na seba naviazané. Ak sa tak stane, tieto symboly vybuchnú a stratia sa. Nahradia ich ďalšie (toto pretočenie je zadarmo) a môžu tak vytvoriť ďalšie výherné kombinácie. Takto sa pokračuje dovtedy, kým sa na valcoch objavujú výherné kombinácie.

Nechýba Wild symbol s 5 prekvapeniami

Wild symbolom na online slote Emoji Planet je hviezda a plní vlastnosti žolíka. Supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii.

Najviac hodnotené sú symboly urehotaného smajlíka, hlavy mimozemšťana a smejúceho sa „hovienka“. Ďalej sú tu symboly ako raketa, naružované pery, trojuholník pizze, bomba a dve modré srdcia. Týchto 5 symbolov ukrýva v sebe aj sekundárnu funkciu a vyobrazené sú napravo od valcov. Nazvime si ich ako bonusové symboly.

Pokiaľ sa vám podarí vytočiť niektorý z týchto bonusových symbolov napríklad 5-krát, okrem klasickej výhry sa tento počet započíta do spomínanej sekcie vpravo. Bonusový symbol bude zaplnený 5 dielikmi. Cieľom je vyplniť symbol aspoň z 12 dielikov, aby sa aktivovala jeho sekundárna funkcia. Každý bonusový symbol má iné vlastnosti:

  • Bomba – zničí 8 náhodne zvolených symbolov, pričom za každý jeden zničený symbol získate okamžitú výhru.
  • Pizza – spôsobí, že kdekoľvek na valcoch sa objaví náhodne zvolený symbol v rozsahu 3x3, čo znamená okamžitú výhru.
  • Pusa – na valcoch sa objavia 3 Wild symboly a každý z nich má 3 životy. Život stratí zakaždým, keď sa stane súčasťou nejakej výhernej kombinácie.
  • Raketa – na náhodne zvolenom valci sa objaví 10 divokých symbolov, čo ľahko vedie k viacerým výherným kombináciám.
  • 2 srdcia – získané výhry sa vynásobia počtom, ktorým ste srdcia naplnili + 1. Ak ste napríklad vyzbierali 12 dielikov srdca dvakrát, výhry sa vynásobí 3-násobkom.

Vo víre zábavy

Online výherný automat Emoji Planet je síce po grafickej stránke slabší, vyzerá akoby ho vývojári zbúchali na kolene za pár minút, no užili sme si s ním množstvo zábavy. Aj keď sme si na poriadnu výhru museli pomerne dlho počkať, oplatilo sa. Pokiaľ sa vám podarí nasadnúť na vlnu niekoľkokrát aktivovaných symbolov so sekundárnymi funkciami, z výhier sa vám zatočí hlava. Vyskúšajte si ho a sami uvidíte.

Alternatívne automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt