Ring of Fire XL

Ring of Fire XL


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Ring of Fire XL za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Ovocné výherné automaty
Valce: 5 valcov, 5 riadkov
Výherné línie: 7/81
Výhernosť (RTP): 95%
Volatilita: Stredná 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, automatická hra

Na prvý pohľad obyčajný automat, ale...

Dávate prednosť inovatívnym moderným automatom s nadupanými bonusmi alebo starej dobrej klasike? Pokiaľ skôr inklinujete k druhej možnosti, online slot s názvom Ring of Fire XL by vás mohol minimálne osloviť. A možno sa stane vašou jednotkou v rámci kasínových hier. Online slot Ring of Fire XL pochádza z dielne spoločnosti Kajot, ktorá vytvára hry aj pre slovenské kasína. Dovoľte, aby sme vám ho v skratke opísali.

Ring of Fire XL je 5-valcový ovocný automat s 3 riadkami a 5 výhernými líniami. Výherné kombinácie sú platné v jednom smere a to zľava doprava. Na tomto diabolskom automate narazíte na klasické symboly, ktorými sú kartové znaky od deviatky až po eso a tiež symboly ovocia ako je citrón, pomaranč, čerešne, melón a slivka. Čo sa týka audiovizuálnej stránky, nie je to žiadna sláva, no tento malý mínus príjemne kompenzuje celková pestrofarebnosť hry.

Tradičné bonusy, 90 freespinov a trojnásobné výhry

Bez akýchkoľvek špeciálnych symbolov by si automat Ring of Fire XL veľa fanúšikov nezískal, no autori hry mysleli aj na tento faktor. Tým prvým je tradičný Wild symbol v podobe červeného diablika, ktorý ako žolík nahrádza všetky ostatné symboly za účelom vytvorenia výhernej kombinácie. Navyše aj on sám môže vytvoriť výhernú kombináciu. Ide o symbol s najvyššou hodnotou na slote. Za päť diablikov získate parádny 1800-násobok stávky.

Druhým bonusovým symbolom je Scatter symbol, ktorý je nazvaný podľa samotnej hry. Okrem toho, že za neho získate okamžitú výhru aj mimo vytýčenej výhernej línie, obdržať môžete aj niekoľko freespinov. A nie málo! Najvyšší možný počet je totiž 90 voľných pretočení. S takýmto číslom sme sa veru už dávno nestreli. Teraz už chápete významu „XL“ v názve hry. Dôležité je, aby ste symbol Scatter vytočili minimálne 3-krát. Ak sa tak stane, musíte kliknúť na jeden z nich, aby ste sa dozvedeli, aké číslo sa pod ním ukrýva. To číslo znamená celkový počet freespinov. Nám sa podarilo získať najviac 85 pretočení zdarma, čiže spokojnosť bola na mieste. A teraz malý bonus na záver. Všetky výhry počas freespinovej hry nie sú zdvojnásobené, ale rovno strojnásobené.

Ring of Fire XL nájdete aj v slovenských kasínach

Online ovocný automat Ring of Fire XL si môžete zahrať napríklad v Tipsport kasíne, alebo na SynotTip a skúsiť sa tak dopracovať nejakej peknej výhre. Záleží na vás, kde máte platnú registráciu, či v ktorom online kasíne sa vám lepšie hrá. Pri výbere určite zavážia aj pravidelné turnaje a promoakcie. Ak by ste si ho chceli len vyskúšať, môžete tak urobiť v oboch kasínach, alebo aj u nás na webe.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games