Reel Hot Respin

Reel Hot Respin


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Reel Hot Respin za reálne peniaze v kasíne Slovmatic.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocné výherné automaty
Dátum vydania: August 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 96,66%
Volatilita: stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, re-spiny, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Predstavujeme online slot Reel Hot Respin

Radi pri hraní riskujete, no ešte stále ste nenašli takú kasínovú hru, ktorá by vám k tomu poskytovala ideálny priestor? My sme takú našli. Je ňou online hrací automat Reel Hot Respin od Synot Games. Hráčom ponúka dostatok príležitosti ako svoje nadobudnuté výhry niekoľkokrát zvýšiť resp. znásobiť. Dopomôže vám k tomu pár bonusových vlastností a špeciálnych funkcií, ktorými tento slot disponuje.

Na výhernom automate Reel Hot Respin budete výherné kombinácie „hľadať“ na 5 valcoch a 3 riadkoch. Výherných línií je tu celkom dosť a sú voľne nastaviteľné. Naraz môžete hrať až s 30 výhernými líniami. Čím viac aktívnych výherných línii, tým väčšia šanca na výhru. Kombinácie sú výherné v takom prípade, ak sa skladajú minimálne z troch rovnakých symbolov, začínajú na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračujú smerom doprava. Aby hra mala spád a potrebné tempo, využiť môžete tlačidlo opätovného roztočenia, ktoré sa dá zautomatizovať na akýkoľvek počet, dokonca aj na „nekonečno“.

Štedré symboly Sedmičiek a BAR-ov

Keďže RTP automatu sa pohybuje tesne pod hranicou 97% s vyšším hit rate, výhry padajú pomerne často. Už záleží iba na tom, z akých symbolov sa vám výherné kombinácie podarí vyskladať. Menej dostanete za ovocné symboly – čerešne, citróny a slivky. O niečo lepšie sú na tom BAR-y a Sedmičky. Za symbol trojitej sedmičky získate 50-, 250-, alebo 500-násobok stávky. Rovnaké odmeny majú aj symboly dvojitej či obyčajnej sedmičky. Pri symboloch BAR ide o výhry v podobe 25-, 150- a 250-násobku stávky. Reel Hot Respin púta pozornosť najmä svojou porciou bonusov, ktorá vôbec nie je na zahodenie. Skôr naopak. Sú úžasné! V hre sú zakomponované Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, re-spiny, funkcia Gamble (Risk), ale aj jackpoty SYNOT Progressive Bonus.

Ako získať 10 000-násobok stávky

Poďme teda k bonusom. Wild symbol ako obvykle supluje chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii okrem Scatter symbolu. Dokonca môže vytvoriť aj výhernú kombináciu a zároveň priniesť najvyššiu možnú výhru. Za dva divoké symboly získate 5-násobok stávky, za tri je to 100-násobok, za štyri už 1 000-násobok, no a na záver to najlepšie. Za päť Wild symbolov vám na hráčske konto cinkne 10 000-násobok stávky. Ďalej vás určite potešia freespiny, ktoré získate po vytočení minimálne troch Scatter symbolov. Počas freespinovej hry sú všetky výhry automaticky zdvojnásobené (podobne ako na Apollo automate Clown Fish, kde počas freespinov dokonca získavate trojnásobok) a je možné ich získať aj opätovne. Platí:

  • 2x Scatter symbol = výhra 1x celková stávka
  • 3x Scatter symbol = výhra 5x celková stávka + 10 freespinov
  • 4x Scatter symbol = výhra 10x celková stávka + 15 freespinov
  • 5x Scatter symbol = výhra 50x celková stávka + 20 freespinov

Re-spin valcov

Pokiaľ by sa vám nedarilo získať voľné pretočenia, nič sa nedeje. Siahnuť môžete po re-spinovej funkcii. V čom spočíva? Po každom dotočení sa vám podobne ako pri Diamond Crown zobrazí pod každým valcom možnosť re-spinu za vopred stanovený poplatok. Výber valca záleží len na vás. Ak si taký valec vyberiete, ostatné štyri zostanú uzamknuté. Ak radi riskujete, túto špeciálnu funkciu si veľmi rýchlo obľúbite. No a ak by sa vám ani v tomto smere nedarilo podľa vašich predstáv, je tu ďalšia možnosť na zisk atraktívnejších výhier. Je ňou funkcia Gamble (Risk) slúžiaca na zdvojnásobovanie výhier. Správny tip farby zakrytej karty znamená dvojnásobok výhry, ale nesprávny stratu. S bonusmi sme ešte neskončili. Kedže je Reel Hot Respin automat od SYNOTu, vo väčšine kasín môžete hrať aj o populárny SYNOT Progressive Bonus. Ide o progresívne Jackpoty rozdelené do štyroch samostatných kategórií – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Ich sumy vidíte priamo nad valcami.

Hrajte Reel Hot Respin v slovenskom kasíne

Spýtame sa vás ešte raz. Radi pri hrách riskujete, no ešte ste nenašli takú, kde by vám to bolo dosýta umožnené? Teraz ste ju už našli. Myslíme si, že Reel Hot Respin je ideálny online slot, ktorý vám ponúkne potrebný priestor na riskovanie a pri potrebnej dávke šťastia aj radosť zo skvelých výhier. Nám sa funkcia re-spinov valcov nesmierne zapáčila. Sme zvedaví, čo na ňu poviete vy. Skúste si tento moderný automat v online kasíne, napríklad na slovmatic.sk, kde máte na oťukanie k dispozícii aj jeho demoverziu.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games