Power Stars

Power Stars


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Power Stars zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Novomatic
Téma automatu: Ovocný automaty
Dátum vydania: 09/2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 95,54 %
Volatilita: Střední/Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Freespiny

Nie je nad to, keď si, po všetkých tých cestách do staroveku, hlušenia drakov, či potulkách po divočine, raz za čas sadnete za úplne obyčajný, jednoduchý a pohodlne odsýpajúci ovocný automat. A ak tým automatom bude online slot Power Stars od Novomaticu, garantujeme vám, že sa vám do tých ostatných bájnych svetov ani nebude chcieť vrátiť.

Skvelá hrateľnosť v nenápadnom obale

Power Stars, ale aj ďalšie Novomatic automaty totiž veľmi kvalitne klamú telom. Na prvý pohľad sa javí, ako úplne priemerný ovocný automat, akých má každé kasíno v ponuke desiatky. Ibaže v tomto prípade sa všednosť stratí hneď ako roztočíte valce. Nie je to grafikou, ktorá je pomerne fádna, ani hudbou, ktorá tu de facto ani neexistuje. Za všetko môže samotná herná mechanika a jedna zaujímavá funkcia.

Nehovoríme, že to čo Power Stars ponúka je nejak výnimočné, no keď sa dobre skombinuje niekoľko zaujímavých vecí, vzíde z toho slušný stroj. A to sa tu podarilo. Začnime tým čo nás potešilo najviac. Novomatic pochopil, že klasické ovocné automaty rýchlo omrzia. A tak spravil to najjednoduchšie čo mohol. Pridal vyplácanie výhier aj za výherné kombinácie začínajúce z pravej strany. Klasicky sa totiž počítajú len tie začínajúce úplne vľavo. V tomto automate však vyhráte aj keď spojíte tri symboly na valcoch 3,4 a 5. Malý krok pre programátorov, veľký pre hráčov. Užívali sme si to.

Hviezdny Wild bonus

Už keď sme automat zapínali, troška nás mrzel malý počet bonusov. Teda, on je tu len jeden a aj to len obyčajný Wild symbol. Ale nakoniec sme to slotu Power Stars odpustili. Wild symbol, zobrazený ako hviezda, samozrejme klasicky nahradí akýkoľvek chýbajúci symbol v potenciálne výhernej línii.

To však nie je všetko. Wild symbol sa zobrazuje iba na valcoch 2,3 a 4 a funguje aj ako expandujúci Wild. Čiže ak sa zobrazí kdekoľvek na valci, rozšíri sa na všetky riadky konkrétneho valca a zvýši vám tak šancu vyhrať. Čo je však zaujímavejšie, vždy keď sa tak stane a Wild symbol expanduje, získate jeden freespin. Otočia sa všetky valce okrem toho, na ktorom je Wild symbol a vy tak získate druhú šancu niečo slušné vyhrať. Expandujúci Wild pritom môže byť na všetkých troch spomínaných valcoch naraz.

Roztočte valce na automate Power Stars zadarmo

Možno ste už ovocných automatov presýtený, čomu by sme sa vôbec nečudovali, no tomuto jednému by ste mali dať šancu. Skrýva v sebe kreatívny náboj a páli na vás výhry zprava aj zľava. Skúste si ho pokojne najskôr zadarmo a presvedčte sa o tom, že aj staré dobré ovocie dokáže prekvapiť.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Novomatic