Magic 27

Magic 27


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Magic 27 zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Novomatic
Téma automatu: Ovocný retro automat
Dátum vydania: Marec 2022
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95,08 %
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, multiplikátor, automatická hra

Ovocná klasika od Novomatic

Magic 27 je jedným z mnohých ovocných automatov, ktorý vás prevedie časom a vymrští kdesi do 90-tych rokov minulého storočia. Do obdobia, kedy automaty boli súčasťou každej zafajčenej herne. Stáli kdesi v kúte, neustále na nás blikali a vyhrávali monotónne zvuky, až kým sme si k nim na chvíľku neprisadli. To boli časy, hm?

Tri valce a tri riadky. To vás čaká na hracom automate Magic 27, za ktorým stojí legendárny výrobca hier Novomatic. Všetko na ňom pripomína staré nezabudnuteľné časy. Úplne triviálna grafika, otrepaná melódia počas točenia valcami a uši trhajúce zvukové efekty po zisku výhernej kombinácie. Tých je tu mimochodom 27, čo je pre takýto typ retro automatu celkom fajn správa. Na nich rovnako ako v automate Super Star 27 vytvárate výherné kombá zľava doprava a ak ich vytvoríte viac, všetky výhry sa pekne spočítajú. Hra je celkom svižná, má dobrý spád a nechýba ani funkcia autoplay.

Bez freespinov, ale s multiplikátormi

Tradičné ovocné symboly, ktorými sú citróny, čerešne, pomaranče, slivky, hrozná, melóny. Tie dopĺňajú symboly BAR, šťastná sedmička a dva špeciálne symboly. Mnoho hráčov najprv pozerá, či daný automat ponúka dostatok bonusov. Magic 27 je síce na bonusy trochu skúpy, ale dá sa zabaviť aj s nimi. Wild symbolom je žolík, ktorý je tak aj vyobrazený. Vo výhernej kombinácii doplní chýbajúci symbol a sám o sebe vytvára výherné kombinácie. Symbol s logom hry je Scatterom, ktorý síce neaktivuje freespiny, za to však prináša atraktívne multiplikátory. Po vytočení 3 Scatterov sa pred vami objaví stupnica s číslami, po ktorej sa pohybuje svetelný indikátor. Po kliku sa zastaví a ukáže, o koľko sa vaša aktuálne stávka navýši. Čísla na stupnici predstavujú násobitele od x25 do x100.

Magic 27 aj úplne zadarmo

V dnešnej dobe sú ovocné retro automaty zdigitalizované, ale mnohé z nich si stále zachovávajú klasický vzhľad. Hoci sú dnešné moderné online sloty v mnohých aspektoch oveľa pokročilejšie a ponúkajú mnoho inovatívnych funkcií, retro online automaty lákajú mnoho hráčov práve svojou jednoduchosťou, svojským šarmom a nostalgiou.

Hoci šance na veľkú výhru na ovocných retro automatoch nie sú vždy vysoké, mnoho hráčov si ich obľúbi práve pre rýchlu a jednoduchú zábavu, a častejšie padanie menších výhier. A kto vie, s trochou šťastia možno práve vy získate tú najvyššiu. Zahrajte si Magic 27 napríklad v online herni na doublestar.sk cez svoj mobil, kde nechýba ani možnosť vyskúšať si demoverziu.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Novomatic