FruitiX

FruitiX


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat FruitiX za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: ovocné výherné automaty
Dátum vydania: apríl 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 94,83 %
Volatilita: Stredná 3/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, funkcia autoplay, funkcia gamble

Když jsme se rozhodli posvítit si na hrací automat s názvem FruitiX, hned nám bylo jasné, že nás čeká další ovocná jízda. Ovocné výherní automaty patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější výběry milovníků automatových her a byli jsme zvědaví, zda bude tento slot z dílny SYNOT Games nějak speciálně "vybočovat" z davu.

U Synotu jsme si dávno zvykli, že jejich vývojáři se s grafikou vždy dokonale vyhrají a jinak tomu není ani v tomto případě. Po každém zatočení válci se vám budou na obrazovce třpytit nejenon nablýskané symboly ovoce.

Valcovú hru FruitiX tvorí 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných výherných línií, pričom výherné kombinácie sú počítané z ľavej strany smerom doprava. Po zatočení valcami sa vám na hracej ploche bude zobrazovať osem rôznych symbolov – päť je ovocných (čerešňa, citrón, pomaranč, slivka, melón), ktoré dopĺňajú populárna sedmička a dva špeciálne symboly.

Séria hier s rôznym počtom výherných línií

Ak čítate naše recenzie pravidelne, možno si spomeniete na hrací automat FruitiXX. Ide o hru z rovnakej série a musíme povedať, že okrem jedného X-ka v názve, sa hry odlišujú len v drobnostiach. Hlavným rozdielom týchto hier je počet výherných línií. Napríklad v základnej hre Fuiti je 5 fixných výherných línií, v dnešnej recenzovanej je ich 10, no a v spomínanej hre FruitiXX ich bolo 20. Existujú aj ďalšie alternatívy - 40 líniová a 100 líniová hra, ktoré si určite predstavíme v ďalších našich recenziách.

Dva klasické bonusové symboly

Na výhernom automate FruitiX nájdete dva špeciálne symboly. Divoký Wild symbol nahrádza všetky symboly s výnimkou Scatter symbolu, navyše pomocou neho môžete vytvoriť aj výhernú kombináciu a keď ho vytočíte na všetkých piatich valcoch, získate 100-násobok vašej stávky. Ešte viac štedrejší je symbol Scatter, ktorého zjavenie na piatich valcoch vás obdarí až 500-násobkom stávky. Ak hrávate automaty od SYNOTu určite tušíte, že aj v tomto slote budete môcť využiť po výhernom spine funkciu Riziko (Gamble), ktorá má už tradične kartovú formu, kde hádate, akú farbu bude mať zahalená karta. Ak uhádnete, vaša výhra sa vám zdvojnásobí, ak nie, prídete o ňu.

Vyskúšajte si ovocný automat FruitiX v kasíne

Na záver musíme úprimne povedať, že online automat FruitiX vás určite nesklame, no ani nejako extra neohúri. Ak sa však radi bavíte roztáčaním ovocných slotov, pri ktorých si radi oddýchnete, určite vám ho odporúčame a vyskúšať si ho môžete zahrať na začiatok aj úplne zadarmo v online kasíne eTIPOS.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games