Double Hot

Double Hot


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Double Hot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Dvojité symboly, Gamble (Risk)

Chutné a šťavnaté ovocie na pozadí blikajúcich svetielok je pre vás pripravené v online hracom automate Double Hot. Celý tento slot s 3 valcami, 3 riadkami a 5 výhernými líniami od spoločnosti SYNOT Games sa točí okolo symbolov sliviek, pomarančov, citrónov, čerešní, melónov, no nechýbajú ani nám všetky dobre známe symboly Sedmičiek, Zvoncov a BAR-ov.

Málo bonusov, no vysoké násobky stávok

Najväčšiu hodnotu má symbol Sedmičky. Až 150-násobok stávky získate, ak ju vytočíte 3-krát. Ďalej za 3 symboly Zvonca vo výhernej línii dostanete 40-násobok stávky, za 3 melóny je to 12-násobok stávky. „Najlakomejším“ ale stále štedrým symbolom je symbol BAR, 3 symboly = 2-násobok stávky.

Samotný názov hry prezrádza, že na automate Double Hot by malo byť niečo „dvojnásobné“. A tak to aj naozaj je. Týka sa to 4 symbolov – slivky, pomaranče, citróny a čerešne. Tieto druhy ovocia tu vystupujú ako dvojité symboly. Akonáhle sa vám podarí jeden z týchto dvojitých symbolov vytočiť na všetkých pozíciách automatu, celková výhra sa ešte zdvojnásobí. Nám to síce zo začiatku trošku trvalo, no postupom času sa nám dvojité symboly na všetkých miestach objavovali čoraz častejšie.

V podstate to je aj jediná výraznejšia bonusová vlastnosť tohto veľmi jednoduchého automatu. Ide o klasiku, nehľadajte na ňom nič iné. Hráčov obľubujúcich automaty nabité rôznymi bonusovými hrami a voľnými pretočeniami baviť jednoducho nebude.

Aby sme ale nezabudli, takmer všetky online výherné automaty od SYNOT Games obsahujú populárnu funkciu Gamble (Risk), vďaka ktorej môžete každú jednu výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť. Vašou úlohou je uhádnuť farbu zakrytej karty.

Vymačkajte z neho 2x viac šťavy, na eTIPOS.sk

Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že s online hracím automatom Double Hot to bude jedna veľká nuda. Zahrajte si ho v online kasíne eTIPOS.sk a sami uvidíte, že s ním zažijete zaujímavú a zábavnú jazdu. No ak by predsa len nie, vyskúšajte niečo iné.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games