Sync Spin

Sync Spin


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Sync Spin za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocný automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 96,11 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 88,06% - 97,99%)
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, synchronizované valce, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný automat na moderný spôsob

Sync Spin od spoločnosti Synot Games je hrací automat s ovocnými symbolmi, no má v sebe zabudované prvky nachádzajúce sa skôr na modernejších slotoch. Na mysli máme počet výherných línií, ktorých je tu 243. Okrem toho sa môžete tešiť aj na nezvyčajnú bonusovú funkciu – synchronizované valce. Viac vysvetlíme v bonusovej časti tejto recenzie.

Pozadie výherného automatu Sync Spin je vsadené do krikľavých diskotékových svetiel, animácie sú plynulé a symboly vyzerajú pútavo. Výber hudby je tiež v poriadku, hre pasuje dokonale. Automat má dobrú dynamiku, no to nie je pri Synot Games automatoch žiadna novinka.

Okrem tradičných symbolov ovocia sa na 5 valcoch s 3 riadkami objavujú aj symboly štvorlístkov, zvončekov, hviezd, diamantov a červených sedmičiek. Ako sme už v úvode načrtli, na vytvorenie výhernej kombinácie máte k dispozícii rovnako ako na automate Diamond Crown až 243 možností. Aby ste vytvorili výhernú kombináciu, musíte vytočiť minimálne tri rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava a bez prerušenia musia pokračovať opačným smerom.

Bonusy na automate Sync Spin

Pokiaľ by vám chýbal symbol vo výhernej kombinácii, je tu Wild symbol, ktorý ho ako žolík automaticky nahradí. Hoci Scatter symbol aktivujúci väčšinou freespiny na automate Sync Spin nenájdete, nemusíte zúfať. K atraktívnym výhram sa prepracujete vďaka jedinečnej funkcii Synced Reels (synchronizované valce). Pre každým pretočením automat náhodne zosynchronizuje dva susediace valce so symbolmi na rovnakých pozíciách. Počas točenia sa počet synchronizovaných valcov môže rozšíriť z dvoch až na päť. Synchronizované valce sú vždy graficky rozlíšené. Rovnako ako väčšina iných automatov, aj Sync Spin má funkciu Gamble (Risk). Každú výhru máte teda možnosť ešte o niečo navýšiť. Stačí len uhádnuť farbu zakrytej karty – buď čierna, alebo červená. Za správny tip automat výhru zdvojnásobí, po nesprávnom ju celú zhltne.

Sync Spin v kasíne aj s progresívnymi jackpotmi

Vyskúšajte si online výherný automat Sync Spin s 243 výhernými líniami a funkciu synchronizovaných valcov zadarmo skôr, ako ho spustíte v online kasíne Synot Tip naostro. V niektorých kasínach môže obsahovať aj hru o progresívne jackpoty Synot Progressive Bonus alebo platformové bonusy kasína. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games