Sterling Silver 3D

Sterling Silver 3D


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Sterling Silver 3D  zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Klasické výherné automaty
Dátum vydania: Apríl 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia:
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, freespiny, Gamble (Risk)

Nič revolučné, ide o klasiku

Tentoraz tu online casino má niečo v ponuke pre starých harcovníkov obľubujúcich klasické automaty. Online slot Sterling Silver 3D je presne ten typ automatu, ktoré boli fenoménom pred niekoľkými rokmi. Jednoduchý, prehľadný a doplnený pár základnými bonusmi. Označenie 3D má najmä preto, lebo si počas hry môžete prepínať medzi režimami 2D a 3D.

Sterling Silver 3D vytvorila spoločnosť Microgaming. Vyskladaný je z 5 valcov, 3 riadkov a 25 výherných línii. Ich počet si môžete zvoliť ľubovoľnej podľa seba. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Bohatý na bonusy

Na automate sa objavujú základné strieborné symboly, ktoré nesú kartové označenie 9, 10, J, Q, K a A. Okrem nich však môžete vytočiť aj rôzne bonusové symboly. Tým prvým je Wild symbol, ktorý tradične v pozícii žolíka a supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Objavuje sa iba na 1., 3. a 5. valci. Divoký symbol je aj nositeľom multiplikátorov výhier. Pokiaľ je na strednom valci a nahrádza v rámci výhernej línie chýbajúci symbol, môže znásobiť výhru v rozsahu x2 – x10.

Ďalším bonusovým symbolom je Scatter symbol. Ten sa pre zmenu objavuje na 2., 3. a 4. valci. V prípade, že ich vytočíte na týchto valcoch, vklad sa vynásobí x10 a získate 15 voľných pretočení. Počas freespinovej hry sú všetky výhry zdvojnásobené a je možné získať opätovne ďalšie voľné pretočenia.

Okruh bonusovej výbavy online slotu Sterling Silver 3D uzatvára obľúbená funkcia Gambe (Risk). V nej môžete výhru zdvojnásobiť alebo štvornásobiť. Stačí uhádnuť farbu zakrytej karty (výhra x2) alebo jej znak (výhra x4). Tu opatrne, pretože nesprávny tip znamená stratu výhry a návrat k valcom.

Vráti sa Sterling Silver 3D do ponuky kasína eTIPOS.sk ?

Sterling Silver 3D možno charakterizovať ako klasickú hru s tradičnými bonusovými funkciami a pomerne nenáročnou tabuľkou výhier. Ocenia ju najmä hráči, ktorí až tak nefandia moderným a „prečačkaným“ automatom. Výherný automat Sterling Silver 3D sme našli v ponuke eTIPOS.sk kasína, no časom sa z ponuky vytratil. Vyskúšať ste si tam mohli nielen Sterling Silver 3D ale aj ostatné výherné automaty zadarmo. Vráti sa táto hra ešte do ponuky slovenských online kasín?

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming