Mirror Shield

Mirror Shield


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Mirror Shield za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Dobrodružný automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95-97%
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol (scatter), špeciálny expandujúci symbol, funkcia Gamble (RISK), voľné spiny

Pokiaľ vás ohúrili legendy o stredovekých rytieroch sediacich okolo okrúhleho stola kráľa Artuša, máme pre vás dobrú správu. Legendárneho anglického panovníka, ktorý vládol na prelome 5. a 6. storočia a detaily jeho života sú skôr výsledkom ľudovej tvorivosti, preniesli tvorcovia spoločnosti SYNOT GAMES na online výherný automat s názvom Mirror Shield.

Kráľovské dobrodružstvo s mnohými bonusmi

Hrací automat Mirror Shield je poskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línii. Ústrednou postavou tejto online hry je kráľ Artuš, ktorý sa snaží zmocniť legendárneho Svätého grálu. Nechýba ani čarodejník Merlin. Celé dianie na valcoch je sprevádzané vynikajúcou hudbou, čo nás nútilo hrať Mirror Shield dlhšie ako sme predpokladali. Samozrejme, mohli za to aj rozmanité bonusové prvky, ktorých je na tomto automate dostatok.

Výherné kombinácie platia zľava doprava a to vtedy, ak začínajú na prvom valci vľavo a najmenej 3 symboly nasledujú po sebe v neprerušovanom slede. V prípade viacerých výherných kombinácii na rovnakej línii platí iba tá najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, sčítavajú sa.

Po každej výhre si môžete svoje peniaze ešte o niečo navýšiť, no budete musieť podstúpiť určité riziko. Po zakliknutí symbolu dvoch kariet sa presuniete do novej obrazovky, kde výhru môžete postupne zdvojnásobovať. Stačí, ak správne tipnete, akú farbu má zakrytá karta. Ak netrafíte, skončíte a prídete o všetky dovtedy nadobudnuté peniaze. Dá sa tu využiť aj možnosť delenia peňazí – Poliť. To už je na vás.

Špeciálny expandujúci symbol ako Svätý grál

Čo nás na tejto hre najviac bavilo, bol symbol Wild v podobe štítu s logom hradu. Jeho prítomnosť znamenala obrovské výhody a logicky aj slušné zisky. 3 Wild symboly, nehladiac na ich pozície na valcoch (Scatter), spúšťajú 10 voľných pretočení so špeciálnym expandujúcim symbolom.

V úvode bonusovej hry – voľné pretočenia – sú náhodne vybrané špeciálne expandujúce symboly, ktoré sa môžu rozšíriť po celom valci. Vyhrávate aj vtedy, pokiaľ symboly nesusedia resp. nezačínajú na prvom valci zľava. K expanzii dochádza, ak je zobrazený dostatočný počet symbolov. A čo je kúzelné, počas tejto bonusovej hry je možné získať ďalšie voľné spiny s novým špeciálnym expandujúcim symbolom. Čiže ak sa vám podarí chytiť vlnu, môžete si svoje konto rozprávkovo navýšiť.

Staňte sa rytierom kráľa Artuša v kasíne eTIPOS.sk

Oblečte sa do žiarivého brnenia a pripojte sa k mocnej armáde kráľa Artuša. Vytaste z kameňa legendárny meč Excalibur a nájdite Svätý grál online automatu Mirror Shield. Vyskúšajte svoje šťastie v online kasíne eTIPOS.sk, kde nájdete množstvo dobrodružných automatov a na ceste ku vysnívanej výhre môžete využiť aj fantastickú porciu bonusov.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games