King of Slots

King of Slots


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Klasický výherný automat
Dátum vydania: 2015
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 96,96%
Volatilita: nízka
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Free spiny, autoplay, lepivé symboly- re-spiny

Roztáčať valce klasických online automatov nemusí byť vždy jednotvárna a nudná záležitosť. Presvedčil nás o tom slot s názvom King of Slots, ktorý vám priblížime v nasledovných riadkoch. Túto zaujímavú hru vytvorili v NetEnt a musíme povedať, že nás upútal svojou atmosférou hneď na prvý pohľad.

Hracia plocha pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 25 fixných výherných línií. Počas hrania na vás neustále dohliada usmiaty kráľ so žezlom v rukách, ktorý je pánom tohto slotu. Na valcoch si môžete vytáčať 11 symbolov, ktoré sú tvorené z kartových symbolov (10, J, Q, K, A), ovocných (čerešňa, citrón, melón) a dopĺňa ich ešte symbol kráľovskej koruny s najvyššou hodnotou a dva špeciálne bonusové symboly. Samozrejme, online automat King of Slots si môžete zahrať aj na mobile a k dispozícii je tu aj obľúbená funkcia autoplay.

Funkcia Sticky Win vás ohúri

Už v úvode sme spomínali, že King of Slots nepatrí medzi všednú klasiku online slotov. Výnimočným ho robí predovšetkým funkcia Sticky Win, ktorú spustí každé vytvorenie výhernej kombinácie alebo zobrazenie minimálne troch Scatter symbolov na hracej ploche. Ak sa tak udeje, symboly, ktoré vytvorili výhernú kombináciu zostanú na hracej ploche prilepené a valce sa roztočia znova. Vďaka tejto funkcii tak získate re-spin, pričom valce sa budú točiť zadarmo až dovtedy, pokiaľ budete zveľaďovať alebo vytvárať ďalšie výherné kombinácie. Funkcia lepivých symbolov v kombinácii s Wild a Scatter symbolmi dáva online hraciemu automatu King of Slots ten správny „drajv“. Rovnako, ako pri väčšine iných slotov, aj tu Wild symbol nahrádza všetky chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii s výnimkou Scatter symbolu. Práve tento druhý špeciálny symbol Scatter vás tu vie veľmi príjemne obdariť rôznym počtom voľných zatočení. Ak sa vám Scatter symbol zobrazí kdekoľvek na piatich pozíciách, získate 10 free spinov. Samozrejme, čím viac si týchto symbolov na valcoch vytočíte, tým bude aj vaša odmena v podobe zatočení zadarmo vyššia. Maximum free spinov je 30 a tento počet získate už pri 9 Scatter symboloch. Aby toho nebolo málo, počas bonusovej hry s voľnými zatočeniami môžete získať ďalšie free spiny a každá výhra, ktorú získate v bonusovej hre sa navyše násobí x3.

Nadupaný automat King of Slots si zaslúži vašu pozornosť

Ak ste nás dočítali až sem veríme, že online výherný automat King of Slots vás zaujal rovnako, ako nás. Funkcia lepivých symbolov dala tejto hre úplne iný rozmer a navyše krásne počty free spinov po vytočení Scatter symbolov určite taktiež oceníte. Nás tento automat bavil, čo na neho poviete vy?

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt