Joker 40

Joker 40


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Joker 40 za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry SYNOT Games
Téma automatu Ovocný automat
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie 40
Výhernosť (RTP) 88 - 98%
Mobilná verzia Áno
Ďalšie vlastnosti hry Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk)

Automatové hry od spoločnosti Synot Games to nemajú v konkurencii gigantov ako Microgaming alebo NETENT vôbec jednoduché. No minimálne nás dokážu vždy prekvapiť nejakou špecialitou, ktorou svoju hru posunú na vyšší level. Online automatová hra Joker 40 od Synot Games to tiež skúsila a vďaka tomu vám určite odporúčame navštíviť online kasíno SYNOT TIP kde si ju môžete zahrať.

Ovocná téma ako žolík

Automat Joker 40 naplno ťaží z ovocnej témy, ktorá snáď nikdy neprestáva hráčov priťahovať. U Synot Games však nemusíte mať strach, že by hra vyzerala alebo sa hrala zle. Vizuál je špičkový, grafika moderná a musíme sa priznať, že aj zvuky nám padli do noty. Dokonca sme sa pristihli, že si hlavný hudobný motív pospevujeme aj dávno po odchode od online automatu.

Herné vlastnosti takisto nesklamali. Joker 40 je 5 valcový automat so 4 riadkami a až 40 výhernými líniami. Máte tak dostatočne veľký priestor na to, aby ste si mohli prilepšiť o nejakú príjemnú sumičku. Výhry sa vyplácajú za kombinácie jedného symbolu na susediacich valcoch, po vytvorení aktívnej výhernej línie - kombinácia minimálne troch priľahlých rovnakých symbolov bez prerušenia iným symbolom (okrem divokého symbolu) na aktívnej hernej línii.

Výherné kombinácie sú klasicky platné zľava doprava. Pri vytočení viacerých výherných kombinácií na línii získate výhru len za tú najvyššiu. Ak však vytočíte na valcoch viacero výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách vaše výhry sa sčítajú.

Pokiaľ sa vám zdá výška vašej výhry nízka alebo ste naopak získali super výhru a chcete ju ešte vylepšiť, môžete tak urobiť vďaka funkcii Gamble. Tá je dostupná vždy, okrem hry vo voľných pretočeniach. V tomto režime je vašou úlohou trafiť farbu karty, ktorú náhodne vygeneruje systém. Ak trafíte, získavate dvojnásobok výhry, ak netrafíte prídete o celú výhru z daného kola.

Bonusy v online automate Joker 40

Navyšovať výhry vám umožnia aj špeciálne symboly, hoci popravde, tých by mohlo byť aj viac. Skúsenejší hráči asi už vedia, že hovoríme o dvoch tradičných - Wild a Scatter symboloch.

Wild symbol vám pomáha svojou funkciou žolíka. Dokáže nahradiť v hernej línii akýkoľvek chýbajúci symbol a tým urobiť z nevýhernej línie, výhernú. Dobrou správou je, že aj Wild symboly dokážu vytvoriť samostatnú výhernú líniu.

Scatter symbol síce v Joker 40 nepredvádza nič svetoborné, ale zasa je o to štedrejší. Ak sa vám podarí vytočiť ho na valcoch 3 a viackrát, dostanete od Jokera voľné pretočenia. Pri troch Scatter symboloch získate 10 freespinov, pri 4 Scatteroch 20 voľných zatočení a za 5 Scatter symbolov parádnych 30 pretočení grátis. Free spiny navyše môžete získavať aj počas hrania predchádzajúcich Free spinov.

Zahrajte si Joker 40 zadarmo

Nuž a to je všetko. Synot stavil pri hre Joker 40 na jednoduchosť a my ich voľbu kvitujeme. Nehovoríme, že nám ďalšie bonusy nechýbajú, ale hra naozaj dobre odsýpa a počet freespinov, ktoré môžete získať, je lákavý. Už sme spomínali, ak vás Joker 40 zaujal, navštívte napríklad Doublestar Casino. Tu si ho môžete zahrať aj úplne zadarmo a skúsiť si nanečisto či vám takýto typ automatu sedí. Ak áno, následne si na ňom môžete skúsiť vytočiť aj reálnu výhru. Držíme vám palce.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games