Hell Fruits

Hell Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Hell Fruits za reálne peniaze v kasíne OlyBet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocný automat
Datum vydania: Január 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 96 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 88,00% - 98,00%)
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, funkcia Wild Fireball, Gamble (Risk), automatická hra

Luciferovo pekelné ovocie

Ovocná téma na pekelný spôsob. I tak by sa dal v skratke opísať online výherný automat Hell Fruits, ktorý majú na svedomí autori hier zo Synot Games. Tí opäť potvrdili, že aj klasická ovocná téma môže byť spracovaná tak, aby oslovila širšie publikum hráčov. Aj tých, ktorí vyhľadávajú modernejšie online hry. Poďte sa pozrieť, čo všetko tento pekelný automat pod nadvládou veľkého Lucifera ponúka.

Na online automate Hell Fruits máte k dispozícii 5 valcov a 3 riadky. Výherné kombinácie, ktoré platia zľava doprava, budete hľadať na 5 fixne daných výherných líniách. Na valcoch sa točia klasické ovocné symboly, no celkový dizajn pôsobí moderne. A to aj vďaka 3D animáciám, ktoré nevyrušujú a sú spracované naozaj umne.

Ako získať 500-násobok stávky

Peklo na automate umocňujú aj dva bonusové symboly. Wild symbol ako zvyčajne nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu – 5, 10, 30 a 200-násobok stavenej sumy. Luciferova zvodná pomocníčka je Scatter symbolom, ktorý však neaktivuje žiadne freespiny ako je tomu napríklad na slote Book of Spells. Za zobrazenie minimálne 5 symbolov Scatter získate okamžitú výhru – 5, 20 a 500-násobok stávky. Všetky dosiahnuté výhry môžete skúsiť ešte niekoľkokrát zdvojnásobiť. Slúži na to funkcia Gamble (Risk), ktorá je neoddeliteľnou súčasťou automatov od Synot Games.

Špeciálna funkcia Wild Fireball

To najlepšie sme si nechali na záver. Ústrednou postavou online výherného automatu Hell Fruits je animovaný Lucifer, ktorý dohliada na priebeh hry z ľavej strany automatu. Jeho prítomnosti sa nemusíte obávať, skôr naopak. Jeho pomoc v hre si nebudete vedieť vynachváliť. Kedykoľvek počas hrania totiž môže vstúpiť do diania a pridať na valce náhodný počet Wild symbolov. No a tento počet sa pohybuje v rozmedzí od 1 do 15 divokých symbolov. Áno, čítate správne. Lucifer môže pokryť Wild symbolmi úplne celý výherný automat. Ide o špeciálnu funkciu Wild Fireball. Nám sa podarilo získať najviac 10 Wild symbolov a asi si viete domyslieť, ako výrazne narástol aktuálny zostatok v okienku nášho hráčskeho konta.

Synot Progressive Bonus

Dnes už v mnohých kasínach na výherných automatoch od Synot Games nájdete aj obľúbený Synot Progressive Bonus. A získať niektorý z atraktívnych jackpotov v 4 úrovniach Diamond, Gold, Silver alebo Bronze môžete aj na automate Hell Fruits. Škoda že nie všetky online kasína majú tento progresívny bonus nasadený.

Ak sa nebojíte zostúpiť do ohnivého pekla a zatúžili ste po modernom ovocnom automate, vyhľadajte si Olybet online casino, kde slot Hell Fruit nájdete. Vyskúšať si ho môžete aj úplne zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games