Fruit Machine 27

Fruit Machine 27


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Typ hry Online výherný automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 3 valce, 3 riadky, 27 výherných línií
Minimálna stávka 0,10 €
Maximálna stávka 10 €
Ďalšie vlastnosti hry dvojitá výhra, žolík, napínavé bonusové body, gambling

Automatová hra pre pamätníkov

Aj vy s láskou spomínate na časy, keď ste s mincou mierili k ošúchanému automatu v rohu a s veľkými nádejami sa práve chystali dobyť svet hazardu? Ak vám tieto spomienky vyvolávajú príjemný úsmev na tvári, určite si aspoň na chvíľu vychutnáte aj klasickú automatovú hru Fruit Machine 27. Na prvý pohľad ide o klasickú kópiu staručkých 3 valcových automatov, no číslica v názve dáva tušiť, že sa za jednoduchým vizuálom skrýva predsa len trocha viac.

Ovocný automat „Fruit Machine 27“, to je spomienka na staré časy

Fruit Machine 27 je skvostná retro hra od Xatronic (vytvorená i pre Kajot automaty), ktorú si vychutnáte online. Ide o jednoduchý 3 valcový automat, no ponúka až 27 výherných línií. Každý kotúč má tri riadky, s tromi symbolmi a vašim cieľom je vytvoriť výhernú kombináciu s troma rovnakými symbolmi. Šanca je pomerne veľká, keďže do celkového výsledku sa počíta až 9 samostatných výsledkov.

Výherný automat Fruit Machine 27 je príjemný výlet časom. Má decentnú grafiku a veľmi jednoduché ovládanie. Jediné čo sa jej dá v audio-vizuálnom spracovaní vytknúť sú zvuky, ktoré sú síce príjemne retro, ale už po pár prvých hrách ich vypnete, pretože doslova režú uši. To je však len nepodstatný detail.

Veľa možností ako vyhrať

K dispozícii je 6 ovocných symbolov a jeden špeciálny tzv. žolík. Do úvahy treba brať to, že každý symbol má svoju vlastnú hodnotu. Najnižšiu výhru vám prinesie trojica čerešní, len 1 násobok hry, nasledujú citróny (2-násobok), pomaranče (3 násobok), slivky (4 násobok), melóny (7 násobok) a hrozno (10 násobok). Zostal ešte žolík. Tento symbol je najvzácnejší a nielen, že nahrádza ktorýkoľvek iný symbol v línií, ale taktiež patrí k výherným symbolom. Ak uvidíte v jeden línii troch žolíkov, práve ste získali 80 násobok vašej pôvodnej stávky.

Za každý symbol žolíka navyše získavate bonusové body. Tieto body sa vám sčítavajú a ich hodnota znásobuje nasledujúcu výhru. Svoju výhru môžete prikrášliť ešte ďalším spôsobom. Na konci každého výherného kola máte možnosť skúsiť hazardný mód, v ňom máte šancu získať dvojnásobok výhry v nasledujúcej hre, ale tiež je možné, že o všetko prídete.

Hra zadarmo aj za peniaze

Hru si zahráte nielen online na počítači, ale aj v mobilnej aplikácii. Hrať môžete klasicky za peniaze (v hre sa menia na kredity) alebo môžete trénovať a zabávať sa donekonečna zadarmo. Minimálna stávka je desať kreditov, čo zodpovedá sume 10 centov. Samozrejme platí klasický pomer, čím viac stavíte, tým viac môžete vyhrať, pričom v jednom kole môžete staviť spomínaných desať, dvadsať, päťdesiat, sto, dvesto, päťsto alebo tisíc kreditov.

Menšou nevýhodou je to, že Fruit Machine 27 neponúka progresívne jackpoty, sčasti však túto chybičku vyvažuje zaujímavým fixným jackpotom a hlavne možnosťou rýchlo ho vyhrať, pretože výherných kombinácií je v tejto hre skutočne neúrekom.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games