Crazy fruits

Crazy fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Typ hry Online výherný automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 5 výherných línií (vyhodnocujú sa zľava i zprava)
Minimálna stávka 0,10 €
Maximálna stávka 10 €
Ďalšie vlastnosti hry žolík, multižolík (násobiteľ výhier), bonusová hra (Free spins), gambling

Ovocné automaty sú fenomén, ktorý sa ťažko vysvetľuje, no o to ľahšie sa mu prepadá. Napriek tomu, že sa provideri online automatových hier neustále predháňajú v inováciách a prinášajú na preplnený trh stále nové a funkciami nabitejšie hry, klasické automaty s ovocnou témou si bez väčších problémov držia svoje miesto na výslní. Dôkazom je online automat Crazy Fruits, ktorý má na svedomí Kajot.

Legenda klasických automatov od Kajotu

Na prvý pohľad vyzerajú Crazy Fruits nenápadne. Nič nenaznačuje, že hráč práve hrá jeden z najpopulárnejších výherných automatov v online priestore. Vidíte klasické symboly, ktoré dobre poznáte z herní aj iných hier v online kasínach. Lenže stačí začať hrať a o chvíľu už sa pristihnete, že si s pobaveným úsmevom vychutnávate skvelú zábavu s padajúcim bláznivým ovocím. Snáď len tie zvuky mohli byť menej otravné, hlavne joker je lahôdka. Po piatich minútach sme ich vypli...

Crazy Fruits sú v podstate klasický 5 valcový automat, ktorý vám však život osladí fantastickými výhrami. Výherných línií je síce iba 5, ale to hra iba klame telom, vyhodnocujú sa totiž z oboch strán. Príjemným spestrením je, že počas hry vám môže klasický žolík v strednom valci nahradiť ostatné symboly vo výherných líniách. Na druhom a štvrtom valci vám zasa pomôže multižolík. Ten nahradí nielen iné symboly, ale zároveň zdvojnásobí vaše výhry!

Bonusová hra Crazy Fruits

Do bonusovej hry sa dostanete práve vtedy, keď sa už spomenutý žolík objaví v strede, prostrednej línie. Vtedy sa celý stredný valec zmení na symboly žolíka a hráč získa 5 Freespins.

Samozrejme po každej vyhranej hre môžete hrať o šťastie (tipuje červenú / čiernu farbu). V niekoľkých kolách po sebe si môžete výhru znovu a znovu zdvojnásobovať. Ako zvláštny bonus je tu modrý symbol, ktorý funguje ako zaistenie. Keď sa objaví, máte garantovanú aktuálnu sumu výhry ktorú už nemôžete v nasledujúcich kolách hry o šťastie stratiť.

Hrajte Crazy Fruits zadarmo

Možno teraz ani vy neveríte tomu, že by vás mohol baviť ovocný automat a že ste recenziu naň dočítali vlastne až dokonca. Ale toto bláznivé ovocie má svoje čaro a je veľmi ľahké mu prepadnúť. Skúste ho aj vy a zahrajte si Crazy Fruits zdarma bez registrácie, napríklad tu u nás na automatyonline.sk. Prípadne, ak sa vám nechce hrať, pozrite si video recenziu, ktorú sme pre vás pripravili.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games