Armed 'N' Wild

Armed 'N' Wild


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Armed 'N' Wild za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Dobrodružný automat
Dátum vydania:
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 88,08% - 98,04%
Volatilita: Stredná 3/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, obojsmerné výherné kombinácie, Gamble (Risk), automatická hra

Áno, pane! Vykonám, pane!

Slúžili ste niekedy v armáde? Skôr nie ako áno, pravda? Prostredníctvom online výherného automatu Armed 'N' Wild sa k tejto oblasti môžete tak trochu priblížiť, zabaviť a popritom aj získať niekoľko solídnych výherných kombinácii. Ak je vám vojenská téma blízka, nech sa páči, tu je pár postrehov k spomínanému online slotu, ktorý má v ponuke aj slovenské SYNOT TIP online casino.

Armed 'N' Wild je 5-valcový online výherný automat od spoločnosti Synot Games, ktorý obsahuje 4 riadky a 20 fixne určených výherných línii. Veľkým plusom je, že výherné kombinácie platia v oboch smeroch, teda aj zľava doprava, aj sprava doľava. Základom je, aby pozostávala z minimálne 3 rovnakých symbolov. Keď už sme pri symboloch, na valcoch sa točia klasické kartové znaky 9, 10, J, Q, K a A. Dopĺňajú ich tri segmenty ozbrojených síl – tank, stíhačka a bojová loď. A práve tieto tri úderné symboly majú v hre najvyššie hodnoty.

3 divoké dámy v uniformách na valcoch

Aby mala hra Armed 'N' Wild potrebné grády, bojovú a víťaznú atmosféru, autori do nej umne zakomponovali niekoľko bonusových funkcií. A tie stoja naozaj za to. Ako prvý uvedieme Wild symbol, ktorý je žolíkom a supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. V hre de facto vystupujú 3 druhy Wild symbolu a všetky sú veľmi atraktívne. Ide o tri príťažlivé dámy – vojačka, pilotka a námorníčka. Objavujú sa na stredných troch valcoch a ak majú byť súčasťou výhernej kombinácie, dokážu sa dotočiť na úplne celý valec. Môže sa stať, že vytočíte všetky tri divoké symboly (na druhom, treťom a štvrtom valci), tie sa dotočia a pokryjú tak všetky pozície na daných valcoch.

Ďalej je tu násobiteľ výhier, ktorý je úzko spojený s Wild symbolom. Za každú zobrazenú časť divokého symbolu získate +1 násobiteľ výhry. Keďže na valcoch online slotu Armed 'N' Wild sa točia tri druhy Wild symbolu a každá pozostáva zo štyroch častí, výhru tak môžete maximálne vynásobiť x12. Pokiaľ by sa vám zdali vaše výhry prinízke, siahnuť môžete aj po funkcii Gamble (Risk) a výhru sa pokúsiť zdvojnásobiť. Stačí uhádnuť farbu zakrytej karty.

4 úrovne Progresívnych Jackpotov

Mimoriadne obľúbenými medzi hráčmi sú Progresívne Jackpoty. Automat Armed 'N' Wild je súčasťou štyroch platformových jackpotov SYNOT TIP kasína – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Ich hodnoty neustále narastajú a sú zobrazené priamo nad valcami. Môžete si pri nich detailne pozrieť aj počet ich výhier, poslednú a najvyššiu obdržanú výhru. Aby ste vstúpili do hry o jeden z týchto Jackpotom, závisí len od šťastia a náhody.

Automat Armed 'N' Wild nájdete v online kasíne

Hrací automat Armed 'N' Wild nás veľmi bavil. Kombinácia sexi vojačiek, ktoré sa dokážu premiestniť pozdĺž celého valca s násobiteľmi výhier bola od vývojárov zo Synot Games výborná voľba. Online slot Armed 'N' Wild majú v ponuke aj slovenské online casina, napríklad aj už vyššie spomínaný SYNOT TIP. Nezabudnite využiť všetky bonusy a promoakcie, ktoré kasíno ponúka. A samozrejme túto hru môžete hrať aj cez mobil.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games