Wild Circus 256

Wild Circus 256


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Wild Circus 256 za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Júl 2019
Valce: 4 valce, 4 riadky
Výherné línie: 256
Výhernosť (RTP): 95,12%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Cirkusová šou sa začína

Prídu vám online automaty od Synot Games na „jedno kopyto“? Občas možno trochu, pravda? Online slot Wild Circus 256 sa však vymyká z akéhokoľvek stereotypu a hráčom ponúka úžasnú zábavu. Veď spojenie hracieho automatu s cirkusom musí znamenať iba jedno – obrovskú šou! Poďte sa s nami na tento šikovný slot pozrieť a rozobrať si ho na drobné.

Hrací automat Wild Circus 256 je netradičný už v rámci svojej štruktúry. Zložený je zo 4 valcov, 4 riadkov a k dispozícii máte až 256 možností na zisk výhernej kombinácie. Takmer všetko na ňom je cirkusovo ladené, či už prostredie alebo hudba. No nie celkom sme pochopili, prečo sa na valcoch netočia žiadni sloni, klauni, ani poníky. Nájdete tu iba klasické ovocné symboly čerešní, citrónov, jabĺk, sliviek, melónov, ktorým sekundujú dva neovocné symboly zvončekov a sedmičiek. Práve tieto dva symboly majú v hre o niečo vyššie výherné hodnoty. Aj preto sme túto netradičnú hru zaradili medzi tradičné ovocné automaty.

Špeciálne koleso mení obyčajné symboly na Wild symboly

A prečo je vlastne tento výherný automat netradičný? Najväčšiu šou do hry Wild Circus 256 prináša nepochybne špeciálne koleso umiestnené napravo od valcov, na ktorom sa točia všetky symboly. Koleso náhodne vyberie jeden zo symbolov a premení ho na Wild symbol. Pokiaľ koleso premení na divoký symbol napríklad melón a na valcoch ste vytočili symboly melóna, všetky sa automaticky premenia na divoké symboly. A to väčšinou končí ziskom jednej alebo viacerých výherných kombinácii. Ďalším bonusovým symbolom výherného automatu Wild Circus 256 je Scatter symbol. Je ním zlatá Mystery hviezda, za ktorú obdržíte okamžitú výhru. Najviac až 100-násobok stávky.

Po každej výhre si môžete vybrať, či chcete zažiť ďalšiu šou, a to v podobe zdvojnásobenia výhier. Stačí kliknúť na funkciu Gamble (Risk) a pokúsiť sa výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť. Ak uhádnete farbu zakrytej karty, výhra sa vynásobí x2.

Online automat Wild Circus 256 v kasíne aj s progresívnymi Jackpotmi

Online hrací automat Wild Circus 256 si môžete zahrať aj v slovenskom kasíne na eTipos.sk. Táto hra je súčasťou jackpotovych hier so SYNOT Progressive Bonus (4 úrovne), rovnako aj platformových Jackpotov kasína etipos.sk. Platformové Jackpoty sú rozdelené do troch kategórií – Gold, Silver a Bronze. Hodnoty všetkých jackpotov vidíte priamo nad valcami. A ako vyhrať jackpot? To záleží iba od šťastia. A čo keď sa usmeje práve na vás?

Jedinečný „divoký cirkus“ s 256 výhernými líniami a špeciálnym kolesom, ktoré mení obyčajné symboly na divoké, si nás okamžite získal. Ak máte dosť tých tradičných automatov, Wild Circus 256 prináša veľmi príjemnú zmenu spojenú s množstvom zábavy a zaujímavých výhier.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games