Lucky Elements

Lucky Elements


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Lucky Elements za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Automat plný pokladov
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 243
Výhernosť (RTP): 95-97%
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: funkcia Gamble (RISK), bonusová hra

Pokiaľ ste priaznivcom výherných automatov od SYNOT Games, niečo tu pre vás máme. Online hrací automat s názvom Lucky Elements, ktorý uzrel svetlo sveta len prednedávnom. A hneď si ho pridala do ponuky spoločnosť TIPOS, do sekcie svojich online automatov na eTIPOS.sk. To nám samozrejme nedalo a muselo sme si ho ihneď vyskúšať. Dôvod bol prozaický. Tvorcovia spomínanej spoločnosti už neraz predstavili zaujímavé hry so skvelou grafikou v spojení s najmodernejšími technológiami.

Výhry na 243 líniách

základ automatu tvorí 5 valcov, 3 riadky a 243 výherných línii. Výhry sú vyplácané za kombinácie rovnakých symbolov na susediacich valcoch, ktoré začínajú prvým valcom zľava. Platí, že sa vypláca len najdlhšia kombinácia symbolov na výhernej línii. Výhry na viacerých výherných líniách sa spočítavajú.

Po každej výhre môžete ísť do rizika a svoju zisk zdvojnásobiť. Slúži na to funkcia Gamble/Risk, ktorú aktivujete kliknutím tlačidla so symbolom dvoch kariet. Vašou úlohou je uhádnuť, akej farby je zahalená karta. Ak uhádnete, výhru násobíte dvomi. Takto môžete pokračovať drzo ďalej, ale vystavujete sa tak veľkému riziku straty zadováženej výhry. Opatrnosti nikdy nie je dosť.

Bonusové koleso s vysokými výhrami

Lucky Elements je taktiež doplnený o bonusovú hru s názvom Wheel Of Lucky Elements. Tá sa naštartuje vtedy, keď sa kdekoľvek na valcoch objavia minimálne 3 bonusové symboly. Môžete si prísť na ozaj slušné peniaze. Každý bonusový symbol sa premení na jeden život, ktorý na kolese zdvojnásobuje výhry. Čo je však dôležité podotknúť, bonusová hra sa už začína s atraktívnymi násobiteľmi. Od 5x až po 30x. Musíme priznať, že nám sa do týchto lákavých bonusových sfér príliš nedarilo dostať. Vám to možno pôjde, treba vyskúšať.

Samozrejme, aj online sloty Lucky Elements majú v sebe zabudovanú funkciu automatického hrania, čo uvíta viacero hráčov, ktorých nebaví únavné vyklikávanie točenia valcami. Nastaviť si môžete dokonca až 1000 pretočení.

Novinka Lucky Elements aj v režime zadarmo

Ako sme už spomínali, hrací automat Lucky Elements si môžete skúsiť zahrať aj zadarmo. Môžete sa tak dokonale vytrénovať a následne z neho vytrieskať aj nejaké reálne výhry. Dostať sa do bonusovej hry Wheel OF Lucky Elements je skutočne fajn pocit. Za vyskúšanie nič nedáte a možno práve na vás sa šťastena usmeje. Ak by sa vám tento kúsok nepozdával, vyskúšajte si aj ďalšie zábavné automaty zadarmo v našej ponuke.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games