Jack Hammer 2

Jack Hammer 2


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt

Kto z nás nechcel byť aspoň chvíľu komiksovým hrdinom a zachraňovať celý svet? Ak sa vám to doteraz nepodarilo, môžete sa skúsiť preniesť do komiksového sveta v online automate Jack Hammer 2 Fishy Business. Od automatových hier z portfólia NETENTu automaticky očakávame veľa, pretože vo svete automatov ide zväčša o nadpriemerné kúsky s originálnymi funkcionalitami.

Automat s príbehovou linkou

Potešilo nás už len to, že hráča do hry uvedie krátke intro a naznačí, že tento automat má jednoduchú dejovú linku. Tá je síce pre samotné hranie nepodstatná, no výrazne zlepšuje atmosféru a dokáže vás vtiahnuť do hry. Veď kto by nechcel pomôcť unesenej nežnej lady?

Nielen introm je hra výnimočná. Aj samotné hranie je originálne. Jack Hammer 2 je totiž 99 líniový online automat s 3 riadkami a až 5 nezávislými valcami. Každé políčko na hracej ploche sa teda točí samostatne. Nenápadná vec, no dokáže výrazne zmeniť hru.

Noviniek sa však netreba báť, pravidlá pre výhry sú klasické. Musíte vytvoriť výhernú kombináciu z 3 alebo viacerých symbolov usporiadaných v niektorej výhernej línii. Línia musí začínať na prvom valci zľava a pokračovať bez prerušenia plynule po valcoch doprava.

Sticky Win a ďalšie príjemné bonusy

Ťahákom hry je najmä funkcia Sticky Win. Tá sa spustí vždy ak dosiahnete nejakú výhernú kombináciu, alebo sa na valcoch zobrazia aspoň tri rovnaké symboly. Vtedy sa valce s výhernými symbolmi zablokujú a všetky ostatné sa znovu roztočia. Následne sa opäť zastavia a môžu vytvoriť nové výherné kombinácie. Ak sa im to podarí, opäť získate (čiastočné) pretočenie zadarmo. Funkcia Sticky Win totiž funguje dovtedy, kým vznikajú nové výherné kombinácie. Ak už nová výherná kombinácia nevznikne, vyplatí sa vám výhra a začína nové kolo.

Okrem Sticky Win sú bonusové funkcie reprezentované Wild symbolom a symbolom Free Spin. Wild symbol klasicky nahrádza iné herné symboly a dokáže tak spojiť a vytvoriť samostatnú výhernú líniu. Pri voľných zatočeniach sa vyskytuje aj symbol Random Wild, ktorý sa náhodne zobrazuje na valcoch a rovnako nahrádza ostatné symboly.

Symbol Free Spin vám pomôže získať hry zadarmo. Najprv sa však musí na valcoch zobraziť 5 a viackrát. Hra sa prepne do špeciálneho režimu voľných pretočení, kde sa každá výhra ešte vynásobí 2x. Počet voľných zatočení je závislý na tom, koľko Free Spin symbolov ste dokázali vytočiť na valcoch. Minimum je 10 pretočení za 5 symbolov a maximum 20 voľných hier za 8 a viac symbolov.

Na internete si Jack Hammer 2 zahráte zadarmo

Automatovú hru Jack Hammer 2 odporúčame najmä skúsenejším hráčom. Na začiatku totiž chvíľu trvá, kým si na jej špecifickejší gameplay hráč zvykne. Aby vás však práve táto testovacia doba nestála peniaze, môžete si druhý (ale aj prvý) diel Jacka Hammera zahrať úplne zadarmo. Následne až pochopíte, ako hra funguje, môžete si skúsiť hru v online kasínach za peniaze. Držíme palce.

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt