Golden Myth

Golden Myth


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Golden Myth za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Automaty plné pokladov
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Extra Wild symbol, freespiny, Gamble/Risk

Po stopách starých Aztékov

Poďme sa vrátiť do minulosti a nahliadnuť do juhoamerickej histórie z čias bájnej Aztéckej ríše, ktorú sa v 16. storočí podarilo dobyť obávaným Španielom. Spoločnosť SYNOT Games, ktorá má na konte už desiatky zaujímavých automatových hier, zhotovila online hrací automat plný aztéckych pokladov a poskytla ho do ponuky slovenského online kasína eTIPOS.sk.

Online výherný automat Golden Myth pozostáva z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Výherné kombinácie na ňom platia iba zľava doprava, od prvého valca, tak ako na väčšine klasických online automatových hrách. Rovnako je to aj s výhrami - na jednej výhernej línií platí iba tá s najvyššou hodnotou, výhry z rôznych výherných línií sa sčítavajú.

Keďže Aztécka ríša bola okrem iného charakteristická aj svojím veľkým bohatstvom, aj online slot Golden Myth ponúka niekoľko možností na získanie peknej výhry. Na valcoch, ktoré sú vsadené do divokej džungle, kde sa v pozadí ozýva zlovestné šamanské bubnovanie na bubnoch, nájdeme symboly hada, opice, orla, jašterice, psa, ale aj niekoľkých Aztékmi uctievaných bohov. Najvyššiu hodnotu má symbol diamantu. Za jeho 5-násobne vytočenie získate 50-násobok stávky.

Extra Wild symboly prinášajú atraktívne výhry

Hrací automat Golden Myth disponuje symbolom Wild vyobrazeným v podobe slnka. Okrem toho, že plní funkciu žolíka a supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii, má aj ďalšie iné dôležité vlastnosti. V prípade, že ho vytočíte minimálne 3x, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Za 3 Wild symboly kdekoľvek na valcoch získate 10 freespinov, za 4 až 15 a za 5 dokonca 20 freespinov.

Počas hrania bonusovej hry s voľnými pretočeniami sa na valcoch objavuje aj tzv. Extra Wild symbol. Jeho prítomnosť znamená zisk ďalších freespinov (maximálne 20). Ostáva fixne vždy na tej pozícii, kde sa zobrazil a to až dokonca celej bonusovej hry, čoho dôsledkom sú vysoké šance na dosiahnutie výherných kombinácii.

Všetky výhry je možné niekoľkokrát znásobiť. Po zakliknutí tlačidla Gamble/Risk sa presuniete do novej obrazovky, kde bude vašou úlohou uhádnuť farbu otočenej karty. Pokiaľ uhádnete, výhru zdvojnásobíte. Pokiaľ nie, končíte, strácate výhru a vraciate sa naspäť k valcom. Pred samotným riskovaním je možné výhru „poliť“, po čom vám bude polovica výhry pripísaná na konto a s tou druhou pôjdete do risku.

Skúste si Golden Myth najprv zadarmo

Dovolíme si tvrdiť, že tento slot by nemal uniknúť vašej pozornosti. Vďaka bonusovej freespinovej hre s fixnými Extra Wild symbolmi vás môže zasypať pokladmi starých Aztékovv podobe krásnej výhry. U nás si môžete vyskúšať skoro všetky automatové hry zadarmo a medzi nimi aj hru Golden Myth od Synot Games.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games