Fruits'n'Fire

Fruits'n'Fire


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Fruits'n'Fire za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Typ valcov: Točiace sa valce
Valce: 5 valcov, 3 riadky, 5 výherných línií
Výhernosť: 96,19 %
Minimálna stávka: 0,10€
Maximálna stávka: 100,00 €
Maximálna výhra: 500x
Ďalšie vlastnosti hry: expandujúci Wild symbol, dva typy Scatter symbolov

Vybrať z množstva ovocných automatov ten najlepší je poriadne ťažké. Našťastie ale existujú tituly, u ktorých sme si istí, že vás pri hraní naozaj dobre zabavia.

Jedným z takýchto kúskov je aj online automat Fruits’n’Fire, ktorý si môžete zahrať napríklad v online kasíne eTIPOS.sk. O tom, že túto hru majú na svedomí vývojári zo SYNOT Games nebudete pochybovať od okamihu, kedy ju prvý raz spustíte. Povedomý vizuál, nadpriemerná grafika a niekoľko zaujímavých vychytávok, vďaka ktorým aj ohraná téma na dlhšie zabaví. To je rukopis českého štúdia, ktorý sa nedá prehliadnuť.

Ovocná klasika s piatimi líniami

Jadro je úplná automatová klasika. 5 valcov, tri riadky a, v tomto prípade iba 5 fixných výherných línií. Aj cesta ako sa prebojovať k sladkej odmene v podobe výhry je už tisíckrát vyšliapaná. Je potrebné dosiahnuť výhernú kombináciu z minimálne 3 rovnakých symbolov za sebou na niektorej z výherných línií.

Ak ste zvyknutí roztočiť to vo veľkom a nehľadieť na riziko, asi budete mať radi funkciu Riziko. V nej si môžete každú výhru ešte znásobiť. Musíte však na špeciálnej obrazovke uhádnuť, akej farby bude nasledujúca vyžrebovaná karta. Keď sa karta zhoduje s vašim tipom, výhra sa vám automaticky zdvojnásobí, pokiaľ ste minuli, o pôvodnú odmenu prichádzate.

Netradičný Wild symbol a dva Scattery

Pre spríjemnenie neustáleho točenia valcami autori pridali do hry aj bonusové funkcie. Tie sú pomerne štedré a pomerne jednoduchý automat príjemne dopĺňajú a rozširujú jeho možnosti.

Neotrasiteľným základom je samozrejme Wild symbol. Má výraznú fialovú farbu a funguje ako náhrada akéhokoľvek iného symbolu v potencionálne výhernej línii. Objavuje sa však iba na valcoch 2,3 a 4. Stačí ho mať na mieste symbolu, ktorý v línii chýba a výhra je aj tak vaša. Vo Fruits’n’Fire však dokáže Wild symbol aj expandovať na celý valec, podmienkou je, že dokáže vytvoriť ďalšie výherné kombinácie.

Ďalším bonusom je Scatter symbol. Ale pozor, tie sú v online automate Fruits’n’Fire dokonca dva. Ten klasický umožňuje hráčovi po jeho vytočení kdekoľvek na valcoch v počte tri a viac získať až 100 násobok stávky (pravda v takom prípade by muselo byť scatterov na valcoch až 5).

Extra Scatter celý mechanizmus mierne zjednodušuje a tak ho na valcoch stačí mať trikrát a hneď získate slušný 30 násobok pôvodnej stávky. A to je tiež sumička, ktorou nikto z nás určite nepohrdne. Opäť je však naviazaný len na niektoré valce, konkrétne na prvý, tretí a piaty. Takže jeho vytočenie zaberie dosť času. Ale tak to už v online automatoch býva.

Zadarmo v slovenskom kasíne

Celkovo, ale musím automat Fruits’n’Fire jednoznačne hodnotiť ako podarený. Bonusové hry ho výrazne odlišujú od priemeru v kategórii automatov s ovocnou témou a odporúčame ho vyskúšať aj vám. Pokiaľ vás zaujal, na Slovensku si ho môžete zahrať aj v eTIPOS.sk kasíne. K dispozícii ho máte dokonca aj zadarmo, takže si môžete na vlastnej koži skúsiť aký je a rozhodnúť sa či investujete do ovocia aj nejaké reálne peniaze. Pri rozhodovaní si určite pozrite aktuálne súťaže, promoakcie a bonusy, aké vám kasíno ponúka.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games