Fruit Shop

Fruit Shop


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Ovocný automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 15
Výhernosť (RTP): 96,7%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, freespiny, násobenie výhier

Ako už zo samotného názvu vyplýva, online hrací automat Fruit Shop sa točí okolo sladkého a šťavnatého ovocia. Symboly sú vytvorené z najrôznejších druhov ovocia – čerešňa, slivka, citrón, pomaranč a melón. Na svedomí ho má spoločnosť NetEnt, ktorej sloty sú známe tým, že sú jednoduché a ľahko ovládateľné.

Nič pre skúsených borcov

Na úvod našej recenzie by sme mali uviesť, že slot Fruit Shop je určený skôr pre tých, ktorí so zábavou na online hracích automatov iba začínajú. Takíto hráči robia často chyby, nepoznajú všetky možnosti komplikovaných hier a tak je pre nich ideálny skôr jednoduchý rýchly stroj. Celá hra je vsadená do kreslenej grafiky s veselou hudbou bez nejakých výrazných bonusových prvkov. Čo je však dôležité, s vysokým potenciálom výhier. Ak ste teda v tomto smere nováčikom, výherný automat Fruit Shop by mohol byť pre vás ideálnym odrazovým mostíkom.

Na každom kroku freespin

Hra pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 15 výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci. Výherné kombinácie na viacerých výherných líniách sa sčítavajú. Fruit Shop má v sebe zakomponované aj jednoduché bonusové vlastnosti, vďaka ktorým si môžete prísť na zaujímavé výhry. Tou prvou je Wild symbol v podobe loga hry a plní funkciu žolíka. Nahrádza chýbajúce symboly v možnej výhernej kombinácii. Okrem toho Wild symbol všetky výhry zdvojnásobuje.

Čo je skvelé, na výhernom automate Fruit Shop nie je núdza o voľné zatočenia. Môžete ich získať toľko, že sa vo „freespinovej“ hre budete ocitať veľmi často. Voľné pretočenia totiž získavate zakaždým, keď je výherná kombinácia poskladaná z minimálne 2 symbolov čerešní alebo minimálne 3 symbolov slivky, citróna, pomaranča či melóna (neplatí pre symboly A, K, Q, J, 10). To, koľko ich získate, záleží od počtu ovocia. Počas samotnej bonusovej hry s voľnými pretočeniami môžete postupne získavať ďalšie freespiny a to aj za obyčajné symboly A, K, Q, J a 10. Preto niet divu, že počet voľných pretočení vám môže utešene narásť.

Užite si freespinovú jazdu

Tak čo, idete do toho? Vyskúšajte si online výherný automat Fruit Shop a uchmatnite si z veľkej nádielky freespinov aj vy. Pokiaľ by ste nemali veľa šťastia, nezúfajte a pozrite si naše tipy a triky ak hrať online sloty. Nekonečnú zábavu a vysoké výhry nájdete aj na ďalších skvelých automatoch.

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt