Flip The Chip

Flip The Chip


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Flip The Chip za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobiteľ výhier, Gamble (Risk)

Ovocný automat 5x3

Online slot Flip The Chip je ďalším ovocným kúskom z ponuky automatov od SYNOT Games. Automat je veľmi jednoduchý z hľadiska grafiky aj hrateľnosti. Disponuje 5 valcami, 3 riadkami a 5 fixnými výhernými líniami. Točia sa na ňom klasické symboly sedmičiek, BAR-ov a ovocia.

Ako vo väčšine prípadov, výherné kombinácie platia zľava doprava. Začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že online výherný automat Flip The Chip bude jedna veľká nuda, no nie je tomu tak. Ukrýva v sebe niekoľko zaujímavých bonusových vlastností, ku ktorým ak sa dopracujete, vaše hráčske konto môže výrazne narásť.

Parádne prémie s voľnými pretočeniami

Prvým bonusom je Wild symbol, ktorý však nevystupuje v takej pozícii, na akú sme zvyknutí. Nahrádza síce chýbajúce symboly vo výherných kombináciách, ale iba v režime voľných pretočení. Tam prekĺznete vtedy, ak na valcoch vytočíte minimálne 3x Scatter symbol. A práve tu začína najväčšia zábava tohto automatu. Za tri tieto symboly automaticky získate 5 freespinov. Všetky symboly na valci, na ktorom sa Scatter symbol objavil, sa zmenia na žetóny. Pod nimi sa ukrývajú prémie určené pre bonusovú hru s voľnými pretočeniami. To, s akými prostriedkami do nej vstúpite, záleží len na vašom šťastí. Z každého valca si postupne vyberiete jeden žetón, ktorý vám odhalí prémiu. Buď ide o extra freespiny, alebo extra násobitele. Maximálne môžete získať 50 voľných pretočení a 8x násobiteľ. To znie fantasticky! A ako sme už podotkli, v hre s voľnými pretočeniami sa objavujú Wild symboly. Pokiaľ by ste mali smolu a požadovaný počet Scatter symbolov by sa vám nedarilo príliš často vytáčať, netreba zúfať. Každú jednu výhru môžete niekoľkokrát zdvojnásobiť pomocou funkcie Gamble (Risk).

Za pokus nič nedáte, kliknite na eTIPOS.sk

Ak obľubujete jednoduchšie a rýchlejšie automaty, kde vás neotravujú nekonečné 3D animácie a komplikované bonusové nadstavby hry, online hrací automat Flip The Chip by mohol byť vaším ideálnym spoločníkom. Vyskúšajte si ho v online kasíne eTIPOS.sk a možno si ho ihneď uložíte do záložiek vo svojom internetovom prehliadači.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games