Dicey Fruits

Dicey Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Dicey Fruits za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocný automat
Dátum vydania: Október 2019
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95,01%
Volatilita: Stredná 3/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: re-spiny, násobiteľ výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Výhry ukryté v zamrznutom ovocí

Chutné, šťavnaté a osviežujúce. Ovocie si väčšinou spájame s horúcim letným obdobím, no autori hier zo spoločnosti Synot Games ho vsadili do mrazivého prostredia plného chladu a ľadu a vytvorili online výherný automat Dicey Fruits. Akoby vedeli, že našu recenziu budeme písať v zime. Tak sa poďme sa na neho bližšie pozrieť.

Criss-cross hrací automat Dicey Fruits sa skladá z 3 valcov, 3 riadkov a 27 výherných línii, ktoré sú fixne stanovené. Na automate narazíte na ovocné symboly čerešní, citrónov, pomarančov, sliviek, hrozna a melónov. Všetky sú nakrájané pekne na kocky. Dopĺňajú ich ešte symboly zvončekov a sedmičiek a práve tieto neovocné symboly majú v hre najvyššie hodnoty. Za tri zvončeky získate 8-násobok stávky, za tri sedmičky 16-násobok. Hra je jednoduchá, ocenia ju najmä neskúsení hráči. A prečo? Pretože na tomto automate sa to rôznymi bonusovými symbolmi či špeciálnymi funkciami nijako extra „nehemží“. Keby však na ňom nebol ani jeden, bola by to nuda. To si vývojári našťastie uvedomili a zakomponovali do neho re-spiny, násobiteľa výhier i obľúbenú funkciu Gamble (Risk).

Koľko re-spinov za sebou získate?

Výherné kombinácie sú platné zľava doprava. Akonáhle nejakú vytočíte, ostane na svojom mieste a spustí sa bezplatný re-spin. Ak po ňom nevytočíte žiadny symbol zo zafixovanej výhernej kombinácie, pripočíta sa vám výhra a pokračujete v základnej hre. Iné je to, ak taký symbol vytočíte. Ostane na svojom mieste a spustí sa ďalší re-spin. Takýmto spôsobom pokračujete dovtedy, kým sa na valcoch neobjaví žiadny nový symboly z danej výhernej kombinácie. Až po poslednom re-spine sa vám na konto pripočíta celková nadobudnutá výhra. Podobný bonusový prvok sme už videli na viacerých automatoch, napríklad aj na Respin Joker, kde bol ústrednou postavou tohto javu Wild symbol. Pokiaľ by sa vám podarilo dostať do situácie, kedy je automat pokrytý rovnakým symbolom, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Posledným špeciálnym prvkom je funkcia Gamble (Risk), pomocou ktorej dokážete svoju výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť. Stačí uhádnuť farbu zakrytej karty. Po správnom tipe sa výhra zdvojnásobí, po nesprávnom ju stratíte a vrátite sa k valcom.

Zahrajte si Dicey Fruits v kasíne eTIPOS.sk

Online výherný automat Dicey Fruits na nás pôsobil veľmi príjemne, ba dokonca až upokojujúco. Po grafickej a hudobnej stránke mu nemáme čo vytknúť, všetko je ideálne snúbené. Ako sme už vyššie uviedli, odporúčame ho skôr nenáročným hráčom a takým, ktorí hľadajú rýchlu jednoduch[ hru a neuprednostňujú na automatoch širokú škálu originálnych bonusových minihier. Zahrať si môžete aj na ecasino.etipos.sk, kde to ide, samozrejme, aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games