81 Joker Fruits

81 Joker Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocný automat
Datum vydania: 09/2022
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, násobiteľ výhier, freespiny, Gamble (Risk), automatická hra

Ovocný automat 81 Joker Fruits

81 Joker Fruits je ďalší z radu ovocných automatov od spoločnosti Synot Games. Pokiaľ fandíte ovocným mašinám s modernými prvkami a z času na čas si ich radi zahráte, mali by ste si vyskúšať aj túto novinku. Podarí sa vám z neho aj za pomoci skvelých bonusov vymačkať čo najviac sladkých výhier?

Online výherný automat 81 Joker Fruits sa od svojho jednoduchšieho predchodcu až tak nelíši. V podstate len v počte valcov a výherných línií. Zatiaľ čo na 27 Joker Fruits ste mali k dispozícii 3 valce, 3 riadky a 27 paylines, do novšej verzie bol pridaný ešte 1 valec, čím sa aj počet výherných línií strojnásobil na 81. Pravidlá pri zostavovaní výherných kombinácií zostali rovnaké. Musia byť vytvorené z minimálne troch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci zľava a pokračovať opačným smerom. Ako to už pri ovocných slotoch býva zvykom, najvyššiu hodnotu v hre nemajú slivky, hrozná, čerešne či citróny, ale neovocný symbol. A tým je tu hviezda.

10 voľných pretočení

Autori si s tvorbou bonusovej skladby automatu 81 Joker Fruits ťažkú hlavu nerobili. Všetko je presne také isté ako tomu bolo v predošlej verzii – Wild symbol, Scatter symbol, násobiteľ výhry a freespiny. Wild symbolom je žolík, ktorý v prípade potreby doplní výhernú kombináciu o chýbajúci symbol alebo ju rozšíri. Hviezda, teda symbol s najvyššou hodnotou v hre, je zároveň aj Scatterom. Ak sa vám podarí pokryť celý stredný riadok hviezdami, aktivujete bonusovú hru s 10 freespinami. Môže sa stať, že stredný riadok sa vám podarí pokryť aj iným symbolom. V tom prípade získate k dobru +1 freespin.

Atraktívnejšie výhry je ešte možné docieliť vďaka dvom špeciálnym funkciám. Tou prvou je obľúbená funkcia Gamble (Risk), prostredníctvom ktorej svoje výhry zdvojnásobíte. Ale iba v takom prípade, ak uhádnete farbu zakrytej karty. Nesprávny tip vás o ňu pripraví. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť na každej pozícii automatu len jeden symbol, celková výhra sa vynásobí x2.

Hrajte 81 Joker Fruits aj zadarmo

Online hrací automat 81 Joker Fruits neohúri, ale ani nesklame. Na svoje si prídu hráči obľubujúci ovocnú tému v modernom prevedení. A čo je dôležité, hra obsahuje niekoľko lákavých bonusov. Za vyskúšanie nič nedáte a vďaka demoverzii vás nebude stáť žiadne riziko. Zahrať si ho môžete aj v online kasíne s fantastickým bonusom pre nových hráčov.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games