6 Fruits

6 Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat 6 Fruits za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Typ hry Jednoduchý ovocný výherný automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 5 výherných línií
Výhernosť 95,64 %
Minimálna stávka 0,20€
Maximálna stávka 10,00 €
Maximálna výhra 10 000 €
Ďalšie vlastnosti hry Násobenie výhry, Scatter symboly

Ovocné automaty majú v histórii hracích automatov nezastupiteľné miesto a hoci by sa mohlo zdať, že s nástupom online automatov sa ich éra skončí, opak je pravdou. Ovocná téma prežila aj v internetovom priestore a neustále sa u hráčov teší veľkej obľube.

Dôkazom je aj hrací automat 6 Fruits. Napohľad jednoduchý ovocný online automat, ktorý však v sebe skrýva kopec zábavy a veľa nezabudnuteľných momentov. Na svedomí ho má česká spoločnosť SYNOT Games, čo sa prejavuje najmä na skutočne veľmi peknej grafike. Nové hry od SYNOTu sa za svoj vizuál hanbiť nemusia a smelo môžu konkurovať aj vysokorozpočtovým kúskom z produkcie NETENTu či Microgamingu.

Klasický ovocný automat s parádnou grafikou

Online automat 6 Fruits je 5 valcový, multilíniový video automat, ponúkajúci 5 fixných herných línií. Už tieto atribúty hovoria, že máme čo dočinenia s jednoduchým automatom, ideálnym najmä pre hráčov, ktorí sa chcú predovšetkým odreagovať a chcú vypnúť od každodenných starostí. Herné možnosti online automatu 6 Fruits sú maximálne zjednodušené a prispôsobené práve pre takýchto hráčov.

Pri hraní platí, že výherné kombinácie sú platné iba zľava doprava. Výnimkou je, ak sa vám podarí vytočiť špeciálne Scatter symboly. Scatterové výhry sú platné kdekoľvek na valcoch. Pokiaľ sa vám podarí vytočiť viacero výherných kombinácii na tej istej línii, získavate vždy iba najvyššiu výhru, klasika. Pri viacerých výherných kombináciách, na rôznych výherných líniách už to samozrejme neplatí, v takomto prípade sa hodnota výhier spočítava.

Bez bonusových hier, ale s možnosťou navýšenia výhry

Automat 6 Fruits neponúka klasické bonusové hry. To však neznamená, že si svoju výhru nemôžete navýšiť aj inak, ako opätovným roztočením valcov. Vždy keď vyhráte, môžete stlačením tlačidla pre znásobenie výhry vstúpiť do obrazovky, kde si môžete zahrať o to či svoju výhru ešte vylepšíte. Treba však byť opatrný, môžete o ňu aj prísť.

V režime znásobenia výhier platí, že hráč môže tipovaním na červenú alebo čiernu farbu karty, zdvojnásobiť svoju aktuálnu výhru. Ak trafíte správnu farbu, vaša výhra sa automaticky zdvojnásobí. Keď sa vám táto suma aj tak stále máli, môžete pokračovať až pokým dosiahnete limitu. Maximálna čiastka, ktorú môžete dublovaním vyhrať je 10 000 €. Ak sa neviete rozhodnúť, akú kartu vybrať, v poli „História kariet“ sa zobrazuje história vyžrebovaných kariet.

Vyskúšajte automat 6 Fruits zadarmo

Viac bonusov už pri hre nedostanete, no pri tomto type online automatov to absolútne nevadí. Ide o ten príjemný nostalgický pocit hrania retro titulu, v tomto prípade však vo veľmi podarenom grafickom kabáte, ktorý vám zážitok ešte viac umožní.

Ak si chcete online automat 6 Fruits vyskúšať, navštívte online kasíno www.eTIPOS.sk, kde si ho môžete zahrať a skúsiť úplne zadarmo. Aj v bezplatnej verzii hry pre zábavu sú k dispozícii všetky jeho možnosti, akurát sa vám v prípade výhry peniaze nepripíšu na vaše konto. To sa zmení, hneď ako začnete hrať za vlastné peniaze. Potom už je každá výhra vaša. Prajeme vám nech sa vám darí.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games