Neon Staxx

Neon Staxx


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Retro
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,9%
Volatilita: Nízka/Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné spiny, funkcia SuperStaxx

Potešenie pre skôr narodených

Nechceme nikoho uraziť, ale ak patríte k staršej generácii hráčov hazardných hier, obzvlášť automatov, nasledujúcu hru by ste bezpochyby nemali odignorovať. Online hrací automat Neon Staxx je určený práve tým maniakom, ktorí sa rad vracajú v čase, trebárs aj do rokov 80-tych.

Výherné sloty Neon Staxx patria do portfólia spoločnosti NetEnt, ktorú netreba nejako extra predstavovať, keďže patrí medzi svetovú špičku čo sa online hier týka. Vstúpte sa aj vy do futuristického mesta mrakodrapov oblečených do odtieňov neónovej ružovej a modrej farby. Do mesta, ktorým sa potulujú geneticky vyvinuté dravce v podobe levov, tigrov, orlov či hadov.

Keď sme prvýkrát prišli do kontaktu s online hracím automatom Neon Staxx, trošku nám pripomenul populárny Starburst, ktorý určite poznáte aj vy. Hra pozostáva zo 40 výherných línii a to vďaka unikátnemu rozloženiu 5 valcov a 4 riadkov, čo logicky vedie k viacerým spôsobom, ako sa dopracovať k výhre. Pokiaľ vás už nebavia online sloty 5x3, ktorých je neúrekom, Neon Staxx by ste si mali určite vyskúšať.

Všetci majú radi bonusy

Online videoautomat Neon Staxx je vhodne doplnený o atraktívne bonusy. Nechýba v ňom Wild symbol, ktorý nahrádza chýbajúci symbol v potenciálnej výhernej kombinácii. Okrem neho sa valcami preháňa aj Scatter symbol. Pri jeho 3-násobnom zobrazení získavate 10 voľných spinov, za 4 Scatter symboly 15 voľných otočiek a za 5 až 20. Pravdupovediac, nám sa voľných spinov veľa neušlo. Ale možno vám sa budú len a len sypať, treba vyskúšať.

Hrací automat Neon Staxx má v sebe zabudovanú ďalšiu zaujímavú funkciu, pomocou ktorej môžete navýšiť svoje zisky. Ide o funkciu SuperStaxx. Táto unikátna vlastnosť vo vás rozprúdi krv. Je to sada rovnakých a vertikálne naskladaných symbolov, ktoré prekrývajú celý valec. A tie, keď vytočíte, vám slušne obohatia vaše konto.

Počas hrania si môžete aktivovať lištu s vašimi štatistikami, kde vidíte počet otočení valcami, aktuálne RTP a celkovú úspešnosť hrania. Nechýba ani automatické točenie valcami.

Výherný automat Neon Staxx aj zadarmo

Výherný automat Neon Staxx nás nenudil a naozaj sme si prišli na svoje. Vždy sa radi vrátime o niekoľko desiatok rokov do minulosti a nostalgicky si zaspomíname na naše začiatky a prvé dotyky s hracími automatmi. Ak zdieľate rovnaký názor, Neon Staxx by ste si mali vyskúšať. Nemusí to byť o veľké prachy, ale len tak, for fun.

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt