Mega Joker

Mega Joker


Hodnotenie od Grisio VIP Club Novomatic
Online hra Mega Joker zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 40 výherných línií
Výhernosť 96%
Minimálna stávka 0,01€ x 1 (výherných línií) = 0,01€
Maximálna stávka 2€ x 40 (výherných línií) = 80€
Wild symbol Symbol Jokera, zobraziť sa môže kdekoľvek na valcoch
Bonusová hra Nie
Násobenie výhier Klasická „gamble“ hra, vsádzanie na červenú – čiernu

Novomatic výherný automat Mega Joker

Mega Joker video automat od Novomatic má 5 valcov, 40 výherných línií a 96 % návratnosť výhier. Patrí medzi tradičné Novomatic automaty s ovocnou témou ako Sizzling Hot a Power Stars. Na rozdiel od iných populárnych automatov nemá bonusovú hru, jeho výhodou sú však často sa opakujúce Wild symboly a veľké množstvo výherných kombinácií.

Mega Joker je veľmi jednoduchý, farebný online automat vytvorený rakúskymi vývojármi z Novomatic games vhodný hlavne pre amatérskych a začínajúcich hráčov. Práve vďaka týmto vlastnostiam sa hrací automat Mega Joker stal súčasťou takmer každého kamenného kasína na svete a neskôr aj online kasín. Kým ovocné symboly dávajú automatu klasický nádych, žolík mu pridáva na napínavosti, pretože práve on je tým symbolom, ktorý prináša vysokú výhru. Je to online automat, ktorý by si mal zahrať každý fanúšik online automatov minimálne raz za život.

Mega Joker výherné symboly a kombinácie

Najvyššia výherná kombinácia online automatu Mega Joker je samozrejme 5-krát symbol Jokera (Žolíka) na všetkých líniách. S ním získavate 50 násobok svojej stávky na líniu, čo pri 40 líniách znamená celkovú možnú výhru až vo výške 2 000 násobku!!! stávky na otočenie. Za ostatné symboly to je samozrejme menej, ale napríklad symbol 7 (sú až dva – červené a žlté) vám vie vyplatiť 400 násobok stávky, jahody a hrušky 240 násobok a ďalšie symboly, ako je hrozno a melón, vyplácajú 160 násobok. Najmenej vyhráte s citrónom, pomarančom, slivkou a čerešňou. Tie vyplácajú, za predpokladu, že si ich vytočíte na všetkých 40 výherných líniách a všetkých valcoch súčasne, 100 násobok celkovej stávky.

Špeciálnym symbolom tejto online hry je Hviezda. Ak sa ukáže päťkrát na výherných líniách, vyhrávate až 400 násobok svojej stávky, čo sa rovná plnému domu sedmičiek.

Bonusy a špeciálne funkcie

Keďže je Mega Joker naozaj jednoduchý online automat, 40 výherných línií je jediný spôsob, ako vám automat pomôže zarobiť peniaze. Tento video automat od Novomatic totiž nemá žiadne špeciálne bonusové funkcie. Samotný symbol Jokera a Hviezdy sa však zobrazujú dostatočne často, aby ste vyhrali, takže bonusová hra ani nie je potrebná.

Násobenie výhier

V prípade, že chcete svoje výhry vynásobiť, je k dispozícii funkcia „Gamble“, kde pomocou hádania červenej a čiernej viete svoje výhry minimálne zdvojnásobiť. Veľmi to ale neodporúčame skúšať viac krát za sebou, lebo ak sa netrafíte, stratíte všetko.

Kasínové hry od spoločnosti Novomatic nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Novomatic